OVULIACIJOS IR NĖŠTUMO TESTAI NUO 0,40€

   

  

Testukas.lt - šeimos planavimo ir lytinės sveikatos prekių internetinė parduotuvė.

Čia rasite: nėštumo, ovuliacijos, vaisingumo, lytiškai plintančių ligų testų, vaisingumo lubrikantų, prezervatyvų, maisto papildų gerinančių vaisingumą bei lytinę potenciją ir kitų prekų.

Ypatingas dėmesys yra skiriamas ovuliacijos bei nėštumo testams. Pieštukiniai, juosteliniai, kasetiniai, skaitmeniniai ovuliacijos testai bus Jūsų pagalbininkai, kurie padės nustatyti Jūsų vaisingiausias dienas, bei planuoti ir kontroliuoti šeimos pagausėjimą.

Pas mus įsigysite pigių nėštumo ir ovuliacijos testų. Tai ne akcija! Stengiamės pateikti pačius kokybiškiausius ir geriausius pasiūlymus Jums.

Garantuojame visišką slaptumą, aukščiausią prekių kokybę ir greitą pristatymą.

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

*Jei vieno užsakymo suma didesnė nei €35,00 ir apmokama išankstiniu banko pavedimu, prekių pristatymas  Lietuvos Respublikos teritorijoje pasirinkus vieną iš šių pristatymo būdų: DPD siuntų taškas, AB Lietuvos paštas arba Atsiimant LPexpress24 terminale yra NEMOKAMAS.

Turite klausimų ar pageidavimų? O gal radote internetinėje svetainėje klaidų? Būsime dėkingi jeigu apie tai mus informuosite. Susisiekite su mumis:

rašykite:  info@testukas.lt

arba skambinkite 8 643 95539

Rekvizitai atliekant mokėjimą Bankiniu pavedimu:

sąskaitos:

                 LT777300010097767395 (Swedbank)

                 arba

                 LT457044060007931172 (SEB)

                 arba

                 LT423500010001205278 (Paysera.lt)

gavėjas - Tomas Saročka


Internetinė parduotuvė "www.testukas.lt" dirba pagal Tomui Saročkai išduotą individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 611014, išduotą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

-----------------

*apie kitus pristatymo būdus sužinosite čia