Rinkinys Conceive Plus ir Ovucard

Rinkinį sudaro: Conceive Plus makšties gelis aplikatoriuje (4g x 8vnt.) ir Ovucard ovuliacijos testai (7 vnt.) su indeliais šlapimui surinkti (7 vnt.)

Pirkti rinkinį apsimoka labiau, nei įsigyti atskirai rinkinyje esančias prekes.

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

26,23 €

26,65 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 8 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 8 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,48 €.


 
Apie prekę

Conceive Plus – makšties gelis aplikatoriuje (4 g ×8 vnt.), padedantis natūraliai pastoti.
Kliniškai patikrintas, atitinkantis makšties terpę, papildomai drėkina ir padidina pastojimo tikimybę.

 • Padeda natūraliai pastoti
 • Saugus spermatozoidams
 • Subalansuoti elektrolitai ir pH
 • Su kalcio ir magnio jonais
 • Drėkina išsausėjusią makšties gleivinę
 

Naudojimas
Išimkite vieną Conceive Plus aplikatorių iš dėžutės. Laikydami jį siauruoju galu į viršų, nusukite skirtuką ir jį išmeskite. Švelniai įterpkite aplikatorių siauruoju galu giliai į makštį ir per 2-3 paspaudimus išspauskite jo turinį į makšties ertmę. Ištraukite panaudotą aplikatorių ir išmeskite. Nenaudokite pakartotinai. Rekomenduojama naudoti 10-15 min. prieš lytinius santykius, kad gelis pasklistų po visą makštį. Gelis saugus ir tinkamas kasdieniam naudojimui.

Įspėjimai 
Nenaudokite, jei aplikatoriaus skirtukas yra pažeistas arba jo visai nėra. Atsiradus dirginimui, nutraukite naudojimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje 2-30°C temperatūroje.

Sudėtis
Vanduo, hipromeliozė, natrio chloridas, metilparabenas, glicerinas, natrio fosfatas, kalio chloridas, natrio divandenilio fosfatas, magnio chloridas, kalcio chloridas.

Gamintojas
SASMAR Sprl, 40-42 rue de l'Association, B-1000. Briuselis, Belgija.

- - - - - - - - - - - - -

OVUCARD Ovuliacijos testų (kasetėmis) naudojimosi instrukcija

 

Naudojimas

Ovuliacijos testas skirtas žmogaus liuteinizuojančio hormono (hLH) greitam nustatymui šlapime. OVUCARD ovuliacijos testo kasetės pagalba, galima aptikti LH hormoną žmogaus šlapime nuo 25 mIU / ml. Testo rezultatai naudojami hormono bangos ir ovuliacijos diagnostikai.

 

Santrauka ir tyrimo apibūdinimas

Liuteinizuojantis hormonas (LH) yra glikoproteinas, gonadotropinis posmegeninės liaukos gaminamas hormonas. Tiesioginė jo funkcija yra subrendusio kiaušinėlio išleidimas iš kiaušidės. Smarkus LH lygio padidėjimas serume ir šlapime, vadinamas LH banga, yra ovuliacijos proceso pradžios indikacija. Šlapimo mėginiuose LH visuomet aptinkamas baziniame apie 20 - 30 mIU/ml lygyje. LH bangos metu hormono koncentracija padidėja 10-20 kartų. Pikas tęsiasi 1-2 dienas, LH lygis greitai krenta iki bazinio. Ovuliacija įvyksta per 24 – 48 valandas po šios bangos.

Norint tiksliai numatyti LH bangą bei ovuliaciją, būtina anksti mėnesinių pradžioje pradėti kasdien tikrinti LH koncentraciją. Tyrimas turi būti pradėtas maždaug 10 dieną po mėnesinių pradžios bei atliekamas kasdien, kartais net 10 dienų iš eilės.

„OVUCARD“ ovuliacijos testas yra greitas imunometrinis tyrimas LH bangai nustatyti šlapimo mėginiuose. Jame naudojami monokloniniai ir polikloniniai antikūnai. Tyrimo metu šlapimo mėginys įsigeria į minkštą įklotą. LH esant mėginyje, jis sureaguoja su dažų junginiu, o pastarąjį suriša membranoje esantys antikūnai, suformuodami spalvotą liniją. Dviejų linijų atsiradimas, kai testo (‘T’) linija ne šviesesnė už kontrolinę (‘C’), rodo teigiamą rezultatą. Jei testo 'T' linija šviesesnė už kontrolinę 'C' – rezultatas neigiamas.

 

Stabilumas ir laikymas

Testas laikomos uždarytose pakuotėse kambario temperatūroje 2-30°C iki galiojimo termino pabaigos.

 

Pastabos

 • * Naudojamas tik diagnostikai.
 • * Netinkamas siekiant apsisaugoti nuo pastojimo, t.y. kaip kontraceptinė priemonė.
 • * Nenaudoti testo, pasibaigus jo galiojimo terminui.
 • * Iki naudojimo testą laikyti uždarytame įpakavime.
 • * Naudoti tik po vieną kartą.

 

Pasiruošimas tyrimui

 • * Testą išpakuokite, tik prieš pat atliekant tyrimą.
 • * Prieš atliekant tyrimą, negerkite 2-3 valandas. Tai padidins hormonų koncentraciją šlapime.
 • * Šlapimo mėginį surinkite į švarų indą. Kad tyrimas būtų teisingas, kiekvienam testui šlapimo mėginį imkite maždaug tuo pačiu paros metu.
 • * Tiksliems rezultatams gauti tinkamiausi popietinio šlapimo mėginiai.
 • * Atlikite testą tuoj po mėginio paėmimo. Jei negalite, tuomet šlapimo mėginį laikykite 4°C temperatūroje.

 

 

Kada pradėti tyrimą?

Nusistatykite savo menstruacinio ciklo trukmę (t.y., dienų skaičius nuo mėnesinių pirmos dienos iki sekančių mėnesinių pirmos dienos minus 1 diena). Tada pagal žemiau pateiktą lentelę nusistatykite, kada pradėti tirtis. Tyrimas atliekamas kasdien, kol nustatoma LH banga.

Jūsų ciklo trukmė

Tyrimo pradžios diena

21 diena

5 diena

22 dienos

6 diena

23 dienos

7 diena

24 dienos

8 diena

25 dienos

9 diena

26 dienos

10 diena

27 dienos

11 diena

28 dienos

12 diena

29 dienos

13 diena

30 dienų

14 diena

31 diena

15 diena

32 dienos

16 diena

33 dienos

17 diena

34 dienos

18 diena

35 dienos

19 diena

36 dienos

20 diena

37 dienos

21 diena

38 dienos

22 diena

39 dienos

23 diena

40 dienų

24 diena

 

Tyrimo atlikimo tvarka

Šlapimo mėginys ir testo pakuotė turi būti vienodos, kambario temperatūros.

 1. Atplėškite apsauginę pakuotę ir išimkite kasetinį testą su pipete.
 2. Kasetinį testą padėkite ant lygaus paviršiaus, mėginio šulinėliu ir rezultatų langeliu į viršų.
 3. Naudodami pipetę, įlašinkite 0,2 ml (apie 4 lašus) šlapimo mėginio į kasetėje esantį šulinėlį.
 4. Laukite, kol rezultatų langelyje išryškės viena ar dvi juostelės. Priklausomai nuo hLH koncentracijos, rezultatai gali būti matomi jau po 40 sekundžių. Testo rezultatus galutinai vertinkite praėjus 5 minutėms nuo testo pradžios.
 5. Nevertinkite testo parodymų praėjus daugiau nei 5 minutėms nuo testo pradžios.

 

 

Rezultatų vertinimas

Teigiamas rezultatas: jei išryškėja 2 spalvotos vienodo intensyvumo linijos (kontrolinėje ‘C’ ir testo ‘T’ dalyje) arba jei linija testo ‘T’ dalyje tamsesnė už liniją kontrolinėje ‘C’ dalyje.

Neigiamas rezultatas: jei išryškėja tik 1 spalvota linija (tik kontrolinėje ‘C’ dalyje) arba jei linija testo ‘T’ dalyje šviesesnė už juostelę kontrolinėje dalyje.

Negaliojantis rezultatas: jei neišryškėja nei viena linija arba jei išryškėja linija testo 'T' dalyje.

 

Atkreipkite dėmesį, kad:

 • * Didelė LH koncentracija galima moterims menopauzės metu. Kadangi tai ne LH banga, o normali fiziologinė būklė, šiuo atveju LH hormono tyrimas neatliekamas.
 • * Kaip kiekvieno laboratorinio tyrimo, šio testo rezultatais rekomenduojama remtis gydytojui įvertinus kitus klinikinius duomenis.
 • * Kelis kartus užšaldyti ir atšildyti, bei per daug atskiesti (žemas lyginamasis svoris) šlapimo mėginiai gali duoti netikslius rezultatus. Tokiu atveju turi būti paimtas naujas šlapimo mėginys.
 • *Testavimo metu rezultatų langelis gali nusidažyti šiek tiek rausvai, arba linijų storis būti skirtingas. Tai neturi poveikio testo rezultatui. Taip gali nutikti dėl šlapimo mėginio ar aplinkos, kurioje atliekamas testas savybių. Svarbiausia yra kontrolinės ir testo linijų spalvų intensyvumo palyginimas
 • * Alkoholis ir kiti naudojami vaistai neturėtų įtakoti testo rezultatų, bet jei tai yra vartojama, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.
 • *Esant teigiamam rezultatui LH hormono koncentracija yra padidėjusi ir 24-48 valandų bėgyje įvyks ovuliacija. Tai yra pats vaisingiausias laikotarpis ciklo metu. Per šį laikotarpį patartina turėti lytinių santykių norint pastoti.
 • *Esant neigiamam rezultatui, kartokite testo atlikimą kasdien tuo pačiu metu, kol pavyks užfiksuoti padidėjusią LH hormono koncentraciją.
 • *Esant negaliojančiam rezultatui, būtina iš karto paimti naują testo pakuotę ir testą atlikti su kita kasete.
 
Charakteristikos
Vaisingumo lubrikantai 4

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas