Testas chlamidijų tyrimui atlikti Nauja

“SELFCheck Chlamydia” testas moterims, chlamidiozės diagnostikai, (1 testas) (First Health Ltd., Anglija)

SELFCheck Chlamydia” – testas moterimschlamidiozės diagnostikai, nustatant Chlamydia trachomatis iš makšties tepinėlio.

Pigus chlamidiju testas, chlamidiju testas namuose, chlamidiju tyrimas namuose

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

16,83 €

25,89 €

-35%

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 5 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 5 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.


 
Apie prekę

 

“SELFCheck Chlamydia” testas moterims, chlamidiozės diagnostikai, (1 testas) (First Health Ltd., Anglija)

 

  • „SELFCheck“ – tai aukščiausios kokybės greiti-vienkartiniai testai diagnostikai namuose!
  • SELFCheck Chlamydia” – testas moterimschlamidiozės diagnostikai, nustatant Chlamydia trachomatis iš makšties tepinėlio.
  • Rezultatai gaunami tik per 10 - 15 minučių.
  • Gavus teigiamą rezultatą, reikia kreiptis ir pasikonsultuoti su gydytoju  specialistu.
  • Chlamidiozė (urogenitalinė Chlamydia trachomatisinfekcija) yra labiausiai paplitusi lytiškai plintanti bakterinė infekcija, kuria sergant simptomų arba nepasireiškia, arba jų būna nedaug, be to, būdingos reprodukcinę sveikatą žalojančios komplikacijos, ypač moterims. 

Testas rekomenduojamas esant šiems simptomams:

  • Dažnas šlapinimasi, akių paraudimas, akių niežėjimas, išskyros iš akių, kraujavimas iš lyties organų tarp menstruacijų, paraudusios lyties organų gleivinės, lyties organų skausmas, lyties organų perštėjimas, išskyros iš šlaplės, pakitusios išskyros iš lytinių takų.

Testo rinkinys: testavimo mėgintuvėlis su mėginio paėmimo tamponėliu, skiediklis A, skiediklis B, instrukcija lietuvių kalba.

 

APIE PREKĘ

Priežastys

Ligą sukelia bakterija – Chamydia trachomatis. Ši infekcija dažniausiai perduodama lytiniu būdu. Tačiau chamidijos gali būti perduodamos ir gimdymo metu iš užsikrėtusios motinos lyties takų naujagimiui. Chamidijomis taip pat galima užsikrėsti ir naudojantis svetimais intymios higienos reikmenimis (rankšluosčiais ir pan.)
Kaip ir kitų lytiškai plintančių infekcijų atveju, sergamumas chlamidioze yra susijęs su jaunu amžiumi, nebarjerinės kontracepcijos metodo pasirinkimu, jokio kontracepcijos metodo nenaudojimu, dažnu lytinių partnerių keitimu, keletu lytinių partnerių turėjimu vienu metu.

 

Ligos eiga

Dažniausiai chlamidiozė nesukelia jokių klinikinių simptomų.
Didžiajai daugumai moterų chamidiozė nepasireiškia jokiais simptomais. Chlamidijoms patekus į aukščiau esančius moters lyties takus (gimdą, kiaušintakius) gali išsivystyti dubens uždegiminė liga (DUL), kuri pasireiškia kraujavimu iš lyties takų tarp menstruacijų ar po lytinių santykių, skausmu pilvo apačioje, išskyromis iš makšties.
Inkubacijos laikotarpis apie 3-30 dienų, dažniausiai apie 10-21. Chlamidiozė dažniausiai pasireiškia kaip vietinė šlaplės infekcija. Tačiau chlamijos gali išplisti ir į kitus organus – sėklidės prielipą, gimdos kaklelį, gimdą, kiaušintakius, pilvaplėvę, tiesiąją žarną, ryklę. Chlamidijos sukelia visų minėtų organų epitelio uždegimą, opėjimą ir randėjimą. Infekcijai išplitus, vystosi komplikacijos – dubens uždegiminė liga, nevaisingumas, negimdinis nėštumas, lėtinis dubens skausmas, lytiškai įgytas reaktyvusis artritas.

Vyrams chlamidiozė gali pasireikšti skausmu, atsirandančiu šlapinantis, balsvų ar skaidrių išskyrų pasirodymu iš šlaplės. Vyrams chlamidijos gali sukelti sėklinio virželio uždegimą, kuris pasireiškia vienpusiu sėklidžių skausmingumu, patinimu ir karščiavimu.

 

Tyrimas

Moterims imami mėginiai iš gimdos kaklelio ar makšties, vyrams iš šlaplės. Būtina tirti šių vietų gleivinių nuograndas, nes ligos sukėlėjas yra epitelio ląstelėse.
Medžiagos paėmimo priemonės ir technika priklauso nuo naudojamo tyrimo metodo.

 

Medicininis gydymas

Chlamidiozė gydoma antibiotikais – azitromicinu, doksiciklinu, eritromicinu, ofloksacinu. Visi sergančiojo chlamidioze paciento lytiniai partneriai turėtų būti tiriami dėl chlamidijų. Net ir esant neigiamiems tyrimų rezultatams dėl chlamidijų, visi sergančiojo lytiniai partneriai, turėję lytinių santykių su sergančiuoju per paskutinius 2 mėnesius, turėtų būti gydomi. Chlamidioze užsikrėtusius asmenis rekomenduojama tirti ir dėl kitų lytiškai plintančių infekcijų (gonorėjos ir kt.). Kol gydoma pacientams rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių (savaitei). Pakartotinis tyrimas dėl chlamidijų po gydymo nerekomenduojamas.

 

Komplikacijos

Negydoma chlamidiozė moterims gali sukelti mažojo dubens organų uždegimą. Tai dažniausia kiaušintakių uždegimo priežastis. Jo pasekoje kiaušintakiai gali užakti, todėl moteris tampa nevaisinga ar nėštumas vystosi ne gimdoje.
Vyrams chlamidijos gali sukelti lėtinį prostatos, sėklidės prielipo uždegimą, taip gali išsivystyti nevaisingumas.

 

Patarimai ir profilaktika

Rekomenduojama vengti atsitiktinių lytinių santykių, naudoti barjerinės apsaugos priemones (prezervatyvus).

 

Informacijos šaltinis: sveikas.lt (http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/)

 

 

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas