Babystart ® FertilMate ™ kapšelio vėsinimo pleistras (vyrams), N8

Babystart®  FertilMate ™ kapšelio vėsinimo pleistras (vyrams) yra specialiai sukurtas hidrogelinis pleistras su natūraliu l-mentoliu, kuris yra naudojamas teikti vėsinimo poveikį vyro kapšeliui. Vėsinimo pleistras yra malonaus aromato, plonas, lankstus, nepaliekantis lipnumo ir nešvarumo žymių. Lengvai paruoštas ir suformuotas taip, kad gali būti naudojamas vyrų turinčių įvairaus dydžių kapšelius.

Smulkiau

Nauja prekė

15,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 5 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 5 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30 €.


 

 
Apie prekę

Prieš naudojimą pleistrų nereikia atšaldyti. Pakuotėje yra 8 pleistrai, kurie yra supakuoti po 2. Patartina vieną naudoti dirbant (dienos metu), o kitą miegant (naktį).

  • Vėsina: FertilMate ™ pleistras padeda išlaikyti optimalią temperatūrą, kuri yra naudinga spermatogenezei.
  • Ramina:  natūralus, atsipalaiduojantis, ilgalaikis vėsinimas būten ten, kur jo ir reikia.
  • Efektyvu: su FertilMate ™ vėsumą pajausite iš karto ir šis poveikis truks 2-4 valandas, o raminantis poveikis trunka žymiai ilgiau. Po 6-8 valandų naudojimo rekomenduotina, pleistrą pakeisti nauju.
  • Naudinga:  sėklidžių temperatūra yra labai priklausoma nuo kapšelio temperatūros ir "aukštesnė temperatūra kapšelio viduje  yra paplitusi tarp susilpnėjusio vaisingumo vyrų, nepriklausomai nuo klinikinės diagnozės". (AW Zorgniotti ir AI Sealfon:.. J. Reprod Fert (1988) 82,563-566)
  • Rekomenduojama naudoti:  sėklidžių temperatūrai įtakos turi daug veiksnių. Kai kuriuos nulemia sveikatos sutrikimai, o kiti priklauso nuo pačio vyro gyvenimo būdo, pvz.: vairavimas ar valandų valandas sėdėjimas darbe - didina sėklidžių temperatūrą. Lygiai taip pat ir miegojimo metu, ypač, jei miegama ant šono.
  • FertilMate ™ padeda sumažinti sėklidžių temperatūrą šiais "šiltaisiais laikotarpiais" darbo metu ir "šiltaisiais laikotarpiais" miego metu.
  • Spermatogenezei:  spermatozoidų vystymasis yra vadinamas spermatogeneze. Kiekvieną spermatogenezės ciklą sudaro apie šeši etapai. Kiekvieno ciklo trukmė yra maždaug 16 dienų. Reikalingi penki ciklai, kad būtų gaunama subrendusi sperma. Todėl trunka pakankamai ilgai kol  pilnai įvyksta spermatogenezė. Kadangi šis procesas yra toks sudėtingas, bet kokia liga ar užsitesęs sėklidžių temperatūros pakilimas, kuris įvyksta per pirmąjį spermatogenezės ciklą gali turėti įtakos spermatozoidų susidarymui. Šie įvykiai turi tendenciją paveikti visą to ciklo spermą, o ne tik vieną kartą ar du.
  • Vartojimo dažnis: FertilMate ™ vėsinimo pleistras idealiu atveju turėtų būti vartojamas šešis mėnesius, nors pirminiai patobulinimai spermos kokybėje gali būti matomi po trijų mėnesių. Mažų mažiausia bent jau vieną pilną "pradinį" 16 dienų ciklą vėsinimo pleistras turi būti naudojamas nepertraukiamai. Rekomenduotina dėvėti vieną pleistrą darbo metu ir vieną per miego metu.
  • Patogu: paprasta naudoti, prisiglaudžia švelniai ir nuimamas lengvai. Nėra būtinybės nuskusti plaukus.
 
Ryšys tarp sėklidžių temperatūros ir prastos spermos kokybės buvo žinomas jau daugiau nei aštuoniasdešimt metų.
Patirtis rodo, kad ilguoju laikotarpiu sumažinant kapšelio srityje temperatūrą apie 2 - 5 C laipsnius, gali būti veiksminga šalinant vyrų nevaisingumą. Yra paskelbta daug tyrimų duomenų, patvirtinančių šią teoriją.
Nenaudoti ant įbrėžtos, pažeistos ar užkrėstos odos. Nelaikyti šalia akių. Nenaudokite jeigu esate alergiškas mentoliui. Nenaudokite jeigu turite egzemą ar jautrią odą. Bet kokiu atveju, patartina pirmiausia pamėginti mažą šio pleistro gabaliuką ant savo odos. Naudokite tik čia nurodytais tikslais. Sukurtas taip, kad būtų patogiai naudojamas vilkint drabužius.
 
 

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas