Clearblue Pregnancy Triple Check nėštumo testų rinkinys

Pakuotėje Clearblue Pregnancy Triple Check nėštumo testų rinkinys, kurį sudaro 2 vnt. Clearblue Early Detection nėštumo testai ir 1 vnt. skaitmeninis Clearblue Early Detection testas.

Daugiau nei 99% tikslumas - nuo numanomo mėnesinių ciklo pradžios dienos.

Skaitmeninio testo privalumas - neklaidinantis tyrimo rezultatas žodžiais "Pregnant" (Laukiuosi) arba "Not pregnant" (Nesilaukiu).

Tyrimą galima atlikti 5 dienas anksčiau - toks jautrus, kad tyrimas gali būti atliekamas likus 5 dienoms iki numanomo mėnesinių ciklo pradžios.

Smulkiau

Nauja prekė

19,99 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 6 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 6 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,36 €.


 
Apie prekę

Clearblue Pregnancy Triple Check nėštumo testų rinkinys.

Clearblue Pregnancy Triple Check - vertinga pakuotė, kuri suteiks Jums galimybę atlikti patikimus tyrimus ir patvirtinti tyrimo rezultatą. Ją sudaro trys Clearblue nėštumo testai - patikimam rezultatui gauti, kai to reikia labiausiai.

.

Skaitmeninis Clearblue Early Detection  nėštumo testas

Nesvarbu ar bandote pastoti ar saugotės, kad nepastotumėte, tačiau dingus menstruacijoms norite kuo greičiau ir tiksliai žinoti - laukiatės ar ne. Clearblue yra rinkos lyderiai ir šiuos testus atliksite lengvai ir greitai, o rezultatai bus ypač patikimi ir lengvai suprantami (tikslumas yra didesnis nei 99%). Šie testai yra kaip lengva alternatyva tyrimams atliekamiems medicinos įstaigose, norintiems gauti diskretiškus rezultatus ir tyrimą atlikti savo namuose.

Skaitmeninio testo privalumas - neklaidinantis tyrimo rezultatas žodžiais.

Kiek patikimi yra šie testai?

Šie testai turi daugiau nei 99% tikslumą lyginant su labarotarijose atliekamais tyrimais.

Per kiek laiko bus gautas tyrimo rezultatas?

Po tyrimo atlikimo rezultatą gausite tik per 3 minutes.

Ar kokie nors pašaliniai veiksniai gali daryti įtaką šių testų rezultatui?

Alkoholio vartojimas, nuskausminamųjų vartojimas, geriamieji kontraceptikai, antibiotikai ir eilė kitų vaistų neturi įtakos šių testų rezultatams. Tik vaistai kurių sudėtyje yra HCG gali daryti įtaką, kad būtų klaidingai gautas teigiamas testo rezultatas. Jeigu neesate tikra dėl rezultato arba menstruacijos vėluoja, reikėtų kreiptis į gydytoją dėl konsultacijos.

.

.

Clearblue Early Detection nėštumo testas

Šis testas turi "pieštukinę" viršūnėlę, kuri absorbuoja šlapimo mėginį pakeisdama spalvą iš baltos į rožinę:

Ką turėčiau daryti su savo testo rezultatais?

Jeigu nėštumo testo rezultatai yra teigiami, būtinai reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju apie nėštumą, bei kokių veiksmų ir atsargumo priemonių reikėtų imtis. Be to, jei jūsų testas yra neigiamas ir vis tiek įtariate, kad galite būti nėščia, galbūt norėsite patvirtinti savo tyrimo rezultatus kitu nėštumo testu po kelių dienų.

.

.

Pagrindinės savybės

Clearblue Early Detection nėštumo tesas su spalvą keičiančia "pieštukinio" testo viršūnėle:

1. Patikimumas – daugiau nei 99% tikslumas nuo numanomų mėnesinių dienos.
2. Jautrus – tai labai didelio jautrumo testas.
3. Ankstyvas – gali būti naudojamas 4 dienos prieš mėsinių ciklo pradžią, kadangi jis yra ypatingai jautrus ir dažnu atveju gali aptikti padidėjusį hormonų kiekį ankstyvame nėštume.
4. Lengva naudoti – spalvą keičianti "pieštukinio" testi viršūnėlė ir kontroliniame lange rodoma linija, kad testas atliktas teisingai.
5. Greitas – resultai gaunami per 2 minutes.

Clearblue DIGITAL Detection Pregnancy Test:

• Rezultatai pateikiami ypatingai aiškiai
• Lengva naudoti (unikalus laikrodis parodys, tyrimo atlikimo eigą)

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas