(Pakuotėje 2 vnt.) Vyrų vaisingumo testas Babystart

Vyrų vaisingumo  testas Babystart yra greitas diagnostinis spermatozoidų koncentracijos spermoje tyrimas. Jį galite atlikti namų sąlygomis. Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodikliu vyrų vaisingumui. 

Pakuotėje 2 testai, skirti pirminiam ir pakartotiniam tyrimui atlikti.

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

21,75 €

43,49 €

-50%

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 7 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,42 €.


 

 
Apie prekę

Babystart FertilCount vyrų vaisingumui testas - greitas diagnostikos testas, kuris parodo spermatozoidų koncentraciją spermoje - spermatozoidų skaičių viename mililitre. 

Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodiklis vyrų vaisingumui, kuriuo remiantis galima įvertinti vyro galimybes planuojant nėštumą. Vyrų nevaisingumas sudaro beveik 30 procentų visų nevaisingumo atvejų. Pasaulinės sveikatos organizacijos patvirtinta vidutinė spermatozoidų koncentracijos norma - 15 mln spermatozoidų / 1 ml spermos. Jei ejakuliacijos metu spermatozoidų kiekis yra didesnis nei 15 milijonų spermatozoidų/ml, laikoma, kad vyras yra vaisingas.

Yra vieno testo ir dviejų testų pakuotės. Mūsų patarimas rinktis pakuotę su dviem testais. Nes to paties žmogaus vieno spermos mėginio kokybė gali skirtis nuo kito mėginio, priklausomai nuo aktyvumo, maitinimosi, aplinkos ir kitų faktorių. Taigi, tam reikalinga atlikti du testus ir palyginti jų rezultatus. Antrąjį testą atlikite ne anksčiau nei viena savaitė po pirmojo. Daugeliu atvejų abiejų testų rezultatai sutaps. Jeigu jie skiriasi kardinaliai, geriausia atlikti laboratorinį spermos tyrimą.

Babystart Fertilcount vyrų spermos tyrimą lengvai atliksite namuose ir sužinosite ar jūsų spermos koncentracija yra pakankama. Teigiamas rezultatas (daugiau nei 15 mln/1 ml) dar negarantuoja sėkmės planuojant nėštumą nes yra ir kitų, tiek vyro, tiek iš moters pusės, ne mažiau svarbių veiksnių turinčių tiesioginės įtakos pastojimui, pvz. nevykstanti ovuliacija, policistinės kiaušidės, nepakankamas kiaušintakių pralaidumas ir pan. Moterims rekomenduojame atlikti FSH testą, kuris parodo kiaušialąsčių kokybę,

Babystart Fertilcount vaisingumo testą galite atlikti savo namuose be streso ir nepatogumo jausmo, jis leis sužinoti ir įvertinti ar reikia kreiptis pagalbos į vaisingumo specialistus.

 

Instrukcija

 

Testo veikimo principas - kaip nustatomas per mažas spermatozoidų skaičius spermoje?

-       Testo kontroliniame langelyje rezultatą parodo spalvos intensyvumas.

-       Teigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų skaičius spermoje yra pakankamas, daugiau kaip 15 mln/1 ml.

-       Neigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų koncentracija yra per maža, todėl rekomenduotina konsultuotis su gydytoju arba pakartoti testą.

Testo naudojimo instrukcija: 

  1. Masturbavimosi būdu paimkite spermos mėginėlį į jam skirtą indelį.
  2. Uždenkite indelį dangteliu ir sukamaisiais judesiais (bent 10 kartų) išmaišykite spermos mėginėlį.
  3. Palaikykite mėginėlį 15 minučių (bet ne ilgiau kaip 12 val.) ir prieš atlikdami testą dar kartą keletą kartų išmaišykite pasukdami.
  4. Padėkite testo kasetę ant lygaus paviršiaus. Pasiruoškite priemonę laikui matuoti. Pipetės pagalba paimkite spermos mėginėlio dalelę.
  5. 1 lašelį spermos įlašinkite į testo langelį skirtą tyrimui. Palaukite 1 minutę kol susigers.
  6. Įlašinkite 2 lašelius mėlyno reagento į tą patį testo kasetės langelį. Palaukite 1 minutę kol susigers.
  7. Įlašinkite 2 lašelius skaidraus reagento į tą patį testo kasetės langelį ir palaukite dar vieną minutę kol susigers.
  8. Vaisingumo testo rezultatą vertinkite po 5 minučių palygindami spalvos intensyvumą testo kasetės langeliuose.
 

Vyrų vaisingumo testo rezultatai.

Teigiamas vaisingumo testas - toks pats arba stipresnis spalvos intensyvumas nei kontroliniame langelyje parodo, kad spermatozoidų skaičius viename mililitre yra pakankamas arba viršija nustatytą ribą 15 mln / 1 ml.

Neigiamas vaisingumo testas - jei išryškėjusi spalva yra šviesesnio atspalvio nei kontroliniame langelyje - tai reiškia, kad spermatozoidų koncentracija spermoje yra mažesnė nei vidutiniška todėl rekomenduojama kreiptis į specialistus atlikti išsamią spermogramą.

Jei norėtumėte testą pakartoti tai galima padaryti ne anksčiau kaip po 3 dienų bet ir ne vėliau kaip po 7 dienų nuo pirmojo testo atlikimo.

Vaisingumo (spermos) tyrimas - testas namuose vyrų spermos kokybei nustatyti leidžia per 20 minučių sužinoti rezultatus. Tai paprasta, patogu ir greita.

Vyrų nevaisingumo priežastys yra įvairios, gali būti įgimtos arba įgytos, pradedant nuo genetinių, sėklidžių augimo ir vystymosi sutrikimų, sėklinių/ejakuliacijos latakų nepralaidumas, spermos savybių pakitimo, lytinių organų arba lytiškai plintančios ligos.

Atminkite, sveikas gyvenimo būdas, žalingų įpročių neturėjimas, rūpinimasis savo seksualine sveikata, dažni lytiniai santykiai/ejakuliacija skatina spermatozoidų gaminimąsi, gerina spermos kokybę ir spermatozoidų judrumą.

NEGATYVUS REZULTATAS NEREIŠKIA, KAD PASTOJIMAS NEGALIMAS IR TAI NETURĖTŲ BŪTI RODIKLIS KONTRACEPCIJOS NAUDOJIMO ATSISAKYMUI, JEIGU JŪS NEPLANUOJATE KŪDIKIO.

 
Charakteristikos
Nuolaida 45%

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas