Vyrų vaisingumo testas „Sperm O.K.“ (Artron, Kanada)

Vyrų vaisingumo  testas Sperm O.K. yra greitas diagnostinis spermos koncentracijos spermoje tyrimas. Jį galite atlikti namų sąlygomis. Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodikliu vyrų vaisingumui. 

Testą galite atlikti namų sąlygomis, nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

19,80 €

24,75 €

-20%

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 6 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 6 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,36 €.


 

 
Apie prekę

 

Vyrų vaisingumo testas „Sperm O.K.“ (Artron, Kanada)

 

  • Greitas testas, skirtas vyrų vaisingumui  nustatyti, pagal spermos koncentraciją
  • Testo jautrumas 15 milijonų spermatozoidų/ml (pagal pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) standartą).  Jei ejakuliacijos metu spermatozoidų kiekis yra didesnis nei15 milijonų spermatozoidų/ml, laikoma, kad vyras yra vaisingas.
  • Testą galite atlikti namų sąlygomis, nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.
  • Nevaisingumas paliečia apie 10-15% vaisingo amžiaus porų ir 40-50% atvejų nevaisingumo priežastys būna susijusios su spermos problemomis. Šis testas parodo ar spermatozoidų kiekis spermoje atitinka normalų vaisingumo lygį Normalus aktyvių spermatozoidų kiekis yra siejamas su didesne tikimybe pastoti.
  • Rezultatai gaunami per 5-10 min.
  • Pakuotėje 1 testas: kasetė (1 vnt.), pipetė-švirkštas (1 vnt.), indelis (1 vnt.), buferis (1 vnt.); instrukcija lietuvių kalba (1 vnt.)

Vaisingumo (spermos) tyrimas - testas namuose vyrų spermos kokybei nustatyti leidžia per 20 minučių sužinoti rezultatus testą. Tai paprasta, patogu ir greita.

Vyrų nevaisingumo priežastys yra įvairios, gali būti įgimtos arba įgytos, pradedant nuo genetinių, sėklidžių augimo ir vystymosi sutrikimų, sėklinių/ejakuliacijos latakų nepralaidumas, spermos savybių pakitimo, lytinių organų arba lytiškai plintančios ligos.

Atminkite, sveikas gyvenimo būdas, žalingų įpročių neturėjimas, rūpinimasis savo seksualine sveikata, dažni lytiniai santykiai/ejakuliacija skatina spermatozoidų gaminimąsi, gerina spermos kokybę ir spermatozoidų judrumą.

NEGATYVUS REZULTATAS NEREIŠKIA, KAD PASTOJIMAS NEGALIMAS IR TAI NETURĖTŲ BŪTI RODIKLIS KONTRACEPCIJOS NAUDOJIMO ATSISAKYMUI, JEIGU JŪS NEPLANUOJATE KŪDIKIO.

 
Charakteristikos
Nuolaida 20%

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas