Dažniausiai užduodami klausimai

Kokiais būdais galima atsiskaityti?

1. Už prekes apmokama po užsakymo pateikimo. Sekant pirkinių krepšelio nurodymus ir patvirtinus užsakymą bus pateikti banko sąskaitos rekvizitai užsakymo apmokėjimui.

Užsakymas pradedamas vykdyti - tik pardavėjui gavus apmokėjimą.

2. Apmokėjimas prekių atsiėmimo metu (LPexpress 24 terminalas, LPexpress kurjeris, DPD kurjeris) grynaisiais arba banko kortele. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą prie pristatymo kainos pridedamas €3,50 mokestis.

Kilus neaiškumams, susisiekite el.paštu: info@testukas.lt

-------------------

DPD Siuntų taškas - kas tai?
DPD Siuntų Taškas – tai ne tik naujas ir patogus būdas siųsti bei atsiimti siuntas geografiškai patogiose vietose. Įsigiję prekių ir jas atsiimdami DPD Siuntų taškuose išvengsite technologinių iššūkių, galinčių kilti atsiimant prekę kitur, būsite maloniai aptarnauti, turėsite galimybę pasirinkti patogiausią siuntų taško lokaciją. Išsamios DPD siuntų taškų vietos nurodytos čia. 

-------------------

Ar www.testukas.lt patikima internetinė parduotuvė?
Suprantama, kad internetinėje erdvėje yra įvairių rizikų - sumokate pinigus ir laukiate prekės, kuri vis taip ir neatkeliauja iki Jūsų. Klientai apie tai dažnai klausia. Visa tai suprantama, nes yra daug atsiliepimų apie kitas internetines parduotuves ir baimė tikrai išauga.

Noriu patikinti, kad www.testukas.lt yra realiai egzistuojanti parduotuvė, kurią valdo fizinis asmuo užsiimantis individualia veikla pagal pažymą. Taigi už www.testukas.lt gerą vardą tenka asmeninė atsakomybė.

Internetinė parduotuvė "www.testukas.lt" dirba pagal Tomui Saročkai išduotą individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 611014, išduotą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

Šiuos duomenis galite pasitikrinti ir VMI prie LR FM internetinėje svetainėje.

Kilus klausimams, susisiekite su mumis el.paštu: info@testukas.lt

-------------------

Kokia minimali užsakymo suma?
Minimali prekių (neįskaičiuojant pristatymo) užsakymo suma - €5,00 (Penki eurai)

-------------------

Ar siuntimo mokestis priskaičiuojamas kiekvienai prekei?
Ne. Nepriklausomai nuo užsakyti prekių kiekio, mokamas fiksuotas pristatymo mokestis.

-------------------

Ar taikote pristatymo nuolaidas?
Ne. Šiuo metu pristatymo nuolaidų netaikome.

-------------------

Kokie yra rekvizitai pasirinkus apmokėjimo būdą Bankinis pavedimas ?
Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, rekvizitai apmokėjimui bus pateikti apsipirkimo eigoje, t.y. vykdant nurodymus pirkinių krepšelyje. Tačiau, jeigu per klaidą jie nebuvo pateikti ar jų neįsiminėte, prašome atlikti mokėjimus Bankiniu pavedimu į sąskaitą Nr.:
LT777300010097767395 (Swedbank) arba LT457044060007931172 (SEB), Gavėjas - Tomas Saročka.

-------------------

Ar galima prekes atsiimti patiems?

Ne. Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame.

-------------------

Ar siunčiate prekes į užsienį?
Taip. Prekės bus siunčiamos per AB "Lietuvos paštas" ir šios bendrovės partnerius užsienio valstybėse. Nepriklausomai nuo užsakytų prekių kiekio ir užsakymo sumos, pristatymo kaina už Lietuvos Respublikos ribų - €7,50.

-------------------

Kokie yra prekių pristatymo būdai ir kiek tai kainuoja?
AB "Lietuvos paštas" - €2,99

DPD siuntų taškas - €4,39

Siunta "Iki pareikalavimo" - €2,99

Atsiimant LP Express24 terminale - €4,39

Atsiimant Omniva paštomate - - €4,39

per Autobusų siuntų tarnybą (atsiėmimas autobusų stotyje) - €5,99

LPexpress kurjeris - €6,49

Omniva kurjeris - €6,99

DPD kurjeris - €5,99

Tarptautiniu oro paštu per AB "Lietuvos paštas" (į užsienio valstybes) - €7,50

Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia

Apmokant už užsakymą prekių atsiėmimo metu (LPexpress 24 terminalas, LPexpress kurjeris, DPD kurjeris) grynaisiais arba banko kortele prie pristatymo kainos pridedamas €3,50 mokestis.

-------------------

Kaip galiu sužinoti apie siuntos pristatymą?

Jeigu prekių pristatymą pasirinkote per AB "Lietuvos paštas", DPD siuntų taškas, LP Express arba Omniva, galite sekti siuntą savo paskyroje.

Jums reikia būti prisijungus prie savo paskyros internetinėje parduotuvėje www.testukas.lt. Paspausti ant savo vartotojo vardo, kuris yra prisijungimo prie paskyros dalyje (viršutinėje svetainės dalyje, dešinėje pusėje).

Atidariusiame meniu "Mano paskyra" pasirinkite - Užsakymų istorija ir detalės. Išsirinkite Jus dominantį užsakymą ir paspauskite ant jo. Apačioje išsiskleis užsakymo būsena - kur ir rasite siuntos registracijos numerį ir paspaudus ant jo ar įėję į AB "Lietuvos paštas" svetainę www.post.lt (LP Express siuntoms - www.post.lt, DPD siuntoms - www.dpd.lt, Omniva siuntoms - www.omniva.lt) pagal nurodytą siuntos numerį galėsite sekti savo siuntos judėjimą.


Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas