“Qucare Total Cholesterol Test” testas bendrojo cholesterolio diagnostikai (2 testai pakuotėje) (DFI Co., Ltd, Korėja)

Qucare – tai aukščiausios kokybės greiti-vienkartiniai testai diagnostikai namuose!

Qucare Total Cholesterol Test - testas kardiovaskulinės rizikos diagnostikai, nustatant bendrojo cholesterolio kiekį kapilariniame kraujyje iš piršto.

 • Rezultatas gaunamas per 2 minutes;
 • Paprasta naudoti;

Skirta testo atlikimui namuose.

Smulkiau

Nauja prekė

18,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 6 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 6 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,36 €.


 
Apie prekę
 • Pakuotėje 2 testai!

Testo rinkinys: 2 testai (kasetės), 2 plastikinės pipetės (kraujo paėmimui), 4 lancetai (piršto įdūrimui).

 • „Qucare“ – tai aukščiausios kokybės greiti-vienkartiniai testai diagnostikai namuose!

 • „Qucare Cholesterol Test - testų rinkinys kardiovaskulinės rizikos diagnostikai, nustatant bendrojo cholesterolio kiekį kapilariniame kraujyje iš piršto.

 • Testo patikimumasjautrumas 95%; specifiškumas 98%

 • Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

 • Rezultatai gaunami tik per 2 minutes.

 • Gavus padidėjusį rezultatą, reikia kreiptis ir pasikonsultuoti su gydytoju specialistu.

Suaugusiems
iki 5,18 mmol/l
Norma
5,18 – 6,19 mmol/l
Padidėjusi rizika
Virš 6,22 mmol/l
Didelė rizika

  Vaikams
  iki 4,40 mmol/l
  Norma
  4,40 – 5,15 mmol/l
  Padidėjusi rizika
  Virš 5,18 mmol/l
  Didelė rizika

  Šis testas rekomenduojamas:

  • kartą per metus visiems, tiek seniems, tiek jauniems.

  • visiems, turintiems padidintą cholesterolio kiekį kraujyje.

  • visiems, vartojantiems cholesterolį mažinančius vaistus ar maisto papildus.

  • jei giminėje yra polinkis panašiems susirgimams.

  Gamintojas: DFI Co., Ltd Korėja.

  Cholesterolis – tai gyvybiškai svarbi energetinė medžiaga. Tačiau būklė tampa pavojinga, kai jo kiekis kraujyje padidėja, ypač turintiems aukštą kraujospūdį, antsvorį ar šiaip prastai besijaučiantiems, net jei Jums tik dvidešimt. Į kraują jis patenka dviem keliais: gaminasi kepenyse arba atkeliauja su gyvūninės kilmės riebalų turinčiu maistu. Pats cholesterolio kiekio padidėjimas ligos nesukelia, jis tik padidina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis. Kai kraujyje padidėja cholesterolio, jis ima kauptis kraujagyslių sienelėse taip pažeisdamas jų vientisumą, tuomet vystosi aterosklerozė, kuri ir sukelia insultą, infarktus. Norėdami sumažinti cholesterolio kiekį, sureguliuokite mitybą (vartokite tik neriebius pieno produktus, gyvūninės kilmės pakeiskite augalinės) ir aktyviai judėkite.

  Cholesterolio padidėjimas

  Bendrojo cholesterolio kiekio padidėjimas kraujyje virš 5,2 mmol/l, ypač MTL, blogojo, cholesterolio sąskaita. Tai būna dėl padidėjusio jo ar riebalų suvartojimo su maistu, sumažėjusio fizinio aktyvumo arba ligų. Cholesterolio padidėjimo SIMPTOMAI: ksantomos-geltoni ar rudi mazgeliai odoje, dusulys, skausmas širdies plote, aštrūs pilvo skausmai, padidėjusi blužnis, padidėjusi kūno masė.

  Priežastys

  Cholesterolis žmogaus organizme atsiranda dviem būdais: cholesterolis yra sintetinamas žmogaus kepenyse arba jį žmogus gauna valgydamas gyvūninius produktus: kiaušinius, mėsą, pieno produktus ir t.t. Cholesterolis kraujyje gali viršyti normą dėl padidėjusio jo ar riebalų suvartojimo su maistu, sumažėjusio fizinio aktyvumo arba dėl kai kurių ligų:

  • Kai kurios šeimyninės hiperlipidemijos,
  • Kepenų ligos (hepatitai, cirozės),
  • Cukrinis diabetas,
  • Inkstų patologija,
  • Kasos patologija,
  • Skydliaukės hipofunkcija,
  • STH hormono trūkumas,
  • Glikogeno kaupimo ligos.
   
   

  Ligos eiga

  MTL cholesterolis (mažo tankio) – „blogasis“cholesterolis. Pagrindinė MTL funkcija yra cholesterolio pernešimas iš sintezės vietos kepenyse ir žarnų į periferinius audinius ir jų kraujagysles. Manoma, kad MTL cholesterolis yra vienas iš aterogeniškiausių faktorių žmogaus organizme, cholesterolis nusėda ant kraujagyslių sienelių, formuojasi aterosklerotinės plokštelės, jos mažina kraujagyslės spindį, sutrinka normali kraujotaka.

  DTL cholesterolis (didelio tankio) – „gerasis“cholesterolis. Svarbiausias DTL vaidmuo yra paimti iš periferinių audinių cholesterolį ir neleisti jam kauptis arterijų sienelėse. DTL cholesterolio koncentracijos padidėjimas laikomas geru, antisklerotiniu, pokyčiu. DTL cholesterolio padidėjimas be kita ko rodo, kad bendras cholesterolis gali būti padidėjęs, bet jis padidėja ir „gerojo“cholesterolio sąskaita. DTL cholesterolis konkuruoja su „bloguoju“cholesteroliu, transportuoja cholesterolį atgal į kepenis ir neleidžia susidaryti aterosklerozinėms plokštelėms. Jis sąlygoja cholesterolio pernešimą iš periferinių organų į kepenis. Čia jis paverčiamas tulžies rūgštimis ir pašalinamas iš organizmo. Todėl, esant padidėjusiai bendro cholesterolio koncentracijai, geras požymis yra padidėjusi DTL cholesterolio koncentracija.

  Tyrimas

  Kraujo tyrimas, bendrojo cholesterolio ir jo frakcijų (MTL-cholesterolio, DTL-cholesterolio ir trigliceridų) nustatymas. Bendri reikalavimai kraujo paėmimui tiriant cholesterolį ir kitus lipidus:

  1. privalu, kad prieš tyrimą ligonis 12 valandų būtų nevalgęs;
  2. būtina, kad kraujas ligoniui visuomet būtų imamas toje pačioje padėtyje (pvz., sėdint) – ligoniui stovint, sėdint ar gulint, jo paimto kraujo lipidų reikšmės gali skirtis apie 10% - gulint padidėja;
  3. visada naudoti vienodą tiriamąją medžiagą (serumą, plazmą ar kapiliarinį kraują)
   
   

  Cholesterolio padidėjimo medicininis gydymas

  Cholesterolio koncentraciją mažinantys preparatai, kurie slopina endogeninę cholesterolio sintezę ar mažina trigliceridų sintezę ir greitina jų degradaciją, turėtų būti skiriami ir dozuojami pirmiausia remiantis MTL cholesterolio koncentraciją kraujyje. Taip yra dėl to, kad MTL cholesterolio pokytis labiausiai veikia aterosklerozės vystymosi greitį. Jeigu gydymo eigoje pavyksta efektyviai sutvarkyti MTL cholesterolio koncentraciją kraujyje, tuomet galima teigti, kad gautas teigiamas efektas

  Informacijos šaltinis: sveikas.lt (http://ligos.sveikas.lt/lt/ligos/)

   

  1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

  Palyginti 0

  Nėra prekių

  To be determined Pristatymas
  0,00 € Iš viso

  Apmokėjimas