Nikotino (COT) testas šlapime One Step, N1

Testas rūkymo nustatymui

Smulkiau

Nauja prekė

3,45 €

Pristatymas užtruks iki 5 darbo dienų

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 1 premijos tašką. Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 1 premijos tašką galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €.


 
Apie prekę
  • Testas rūkymo nustatymui
  • Testo pagalba galima nustatyti kotininą (COT), nikotino metabolitą, šlapime
  • Testo rezultatai gaunami per 3-5 min
  • Testo jautrumas: 200 ng/ml ir daugiau kotinino koncentracija šlapime, tikėtina aptikimo trukmė iki 2-3 dienų po to kai buvo vartotas nikotinas.
  • Nikotinas yra narkotikas, kuris faktiškai veikia kiekvieną asmenį esantį aplinkoje, kurioje rūkoma tiesiogiai arba netiesiogiai, kai įkvepiami dūmai. Be tabako, nikotino galima įsigyti kaip aktyvios sudedamosios dalies nikotino pakaitiniuose terapijos produktuose, tokiuose kaip nikotininė guma, uostomas tabakas ir pan.

Testas įpakuotas individualiai sandariame folijos maišelyje, kuriame yra testas juostelės pavidale (1 vnt.)

Kada šis testas gali būti atliekamas?

Šį testą galima atlikti bet kuriuo metu.

Testo atlikimas:

  1. Išimkite testo juostelę iš folijos pakuotės (neatidarykite pakuotės, kol nesate pasiruošę tyrimo atlikimui).
  2. Naudodami indą šlapimui surinkti, paimkite tiriamojo šlapimo mėginį.
  3. Atsargiai įmerkite testo juostelę į šlapimo mėginį. Įsitikinkite, kad šlapimas nesudrėkins testo juostelės aukščiau MAX linijos. Leiskite testo juostelei 10-15 sekundžių absorbuoti šlapimo.
  4. Po 15 sekundžių, ištraukite testo juostelę iš šlapimo, padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus. Laukite kol pasirodys testo rezultatai.
  5. Negatyvus rezultatas gali būti patvirtintas vos tik kai atsiranda dvi linijos (C) ir (T), bet, tam, kad būtų patvirtintas teigiamas rezultatas palaukite mažiausiai 5 minutes po testo juostelės ištraukimo iš šlapimo mėginio. Bet kuriuo atveju, rezultatas turėtų būti įvertintas 10 minučių laikotarpyje, nes vėliau jis gali būti netikslus.

Rezultatas

Norėdami įvertinti testo rezultatus atlikite šiuos veiksmus. 

Žiūrėdami į testo juostelę, turėtumėte matyti rožinės/raudonos spalvos kontrolinę (C) liniją. Šalia jos gali išryškėti arba neišryškėti kita linija - testo linija (T).

Išryškėjusi kontrolinė linija (C), patvirtina, kad tyrimas buvo atliktas teisingai.

Jeigu testo juostelėje neatsiranda kontrolinė linija (C) testo rezultatai yra laikomi negaliojančiais ir norint juos gauti reikia atlikti pakartotinį tyrimą su nauja testo juostele.

Vėliau, žemiau kontrolinės linijos, turėtų išryškėti antroji rožinės/pilkos/raudonos spalvos linija. Nesvarbu kokio intesyvumo (ryški ar blyški) yra ši linija - ji parodo neigiamą tyrimo rezultatą arba kad tiriamojo  asmens šlapimo mėginyje kotinino kiekio koncentracija yra mažesnė už ribinę vertę (200 ng/ml) . Jeigu kontrolinės linijos per tyrimo laikotarpį  neišryškėjusi kita linija (T) patvirtina teigiamą rezultatą (tiriamojo asmens šlapimo mėginyje kotinino kiekio koncentracija yra lygi arba didesnė už ribinę vertę (200 ng/ml).

 

Ką daryti su testo rezultatais?

Neigiamas rezultatas patvirtina, kad tyrimo atlikimo metu tiriamojo asmens šlapimo mėginyje nebuvo aptikta kotinino (nikotino) arba aptiktas kiekis yra mažesnis už ribinę vertę. Norint gauti tikslesnį rezultatą, reikėtų atlikti kelis pakartotinius tyrimus per tam tikrą laikotarpį (savaitę, mėnesį). Gavus teigiamą atsakymą, pakartokite tyrimą po kurio laiko, tam, kad galutinai galėtumėte patvirtinti rezultatus.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas