Babystart FertilSafe PLUS Multipack (Vaisingumo lubrikantas)

FertilSafe PLUS – makšties gelis, skirtas poroms bandančioms pastoti.

Pakuotę sudaro rinkinys (Multipack):

1 x FertilSafe PLUS 75 ml tūbelė
2 x daugkartinio naudojimo aplikatoriai
2 x naudojimui paruošti (pripildyti) FertilSafe PLUS 5ml aplikatoriai

FertilSafe PLUS:
  • Padeda natūraliai pastoti
  • Saugus spermatozoidams
  • Subalansuotas pH
  • Be parabenų
  • Drėkina išsausėjusią makšties gleivinę

Smulkiau

Nauja prekė

18,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 6 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 6 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,36 €.


 
Apie prekę

 

"FertilSafe PLUS ™" spermatozoidams saugus gelis, skirtas poroms bandančioms pastoti.

"FertilSafe PLUS ™" formulė buvo kruopščiai sukurta tam, kad imituotų natūralią aplinką, kuria spermatozoidai keliauja apvaisinti kiaušinėlio.  "FertilSafe PLUS ™"  pagalba siekiama pagerinti spermatozoidų gyvybingumą lytinių santykių metu.

"FertilSafe PLUS ™" sukūrė įmonė - "Babystart" Ltd (Didžioji Britanija). Tai viena iš lyderiaujančių pasaulyje vaisingumo in vitro diagnostikos (IVD) produktų ir vaisingumo reikmenų tiekėjų. Šios įmonės mokslininkai sukūrė "FertilSafe PLUS ™" visoms poroms, kurios bando pastoti natūraliu būdu.

Naudojimas
Išimkite vieną aplikatorių iš dėžutės. Laikydami jį siauruoju galu į viršų, nusukite skirtuką ir jį išmeskite. Švelniai įterpkite aplikatorių siauruoju galu giliai į makštį ir per 2-3 paspaudimus išspauskite jo turinį į makšties ertmę. Ištraukite panaudotą aplikatorių ir išmeskite. Nenaudokite pakartotinai. Rekomenduojama naudoti 10-15 min. prieš lytinius santykius, kad gelis pasklistų po visą makštį. Gelis saugus ir tinkamas kasdieniam naudojimui.

Daugkartinį aplikatorių galite naudoti kelis kartus. Sunaudokite daugkartiniame aplikatoriuje esantį gelį per 30 min. nuo jo pripildymo. Pašalinkite nepanaudotą turinį ir išvalykite. Aplikatorius valomas praskalajaunt šiltu vandeniu.

Įspėjimai 
Nenaudokite, jei aplikatoriaus skirtukas yra pažeistas arba jo visai nėra. Atsiradus dirginimui, nutraukite naudojimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje 4-30°C temperatūroje.

Sudėtis
Vanduo, Hidroksietilceliuliozė, Fenoksietanolis, Maris Salas, Etilheksilglicerinas, Magnio chloridas.

Gamintojas
Pagaminta Jungtinėje Karalystėje pagal Babystart Ltd. (Finch Close, Nottingham, NG7 2NN, Jungtinė Karalystė) užsakymą.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas