Vyrų vaisingumo testas Nauja

Vyrų vaisingumo testas David Sperma-test, N1

Vyrų vaisingumo  testas DAVID yra greitas diagnostinis spermotozoidų koncentracijos spermoje tyrimas. Jį galite atlikti namų sąlygomis. Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodikliu vyrų vaisingumui. 

Pakuotėje 1 testas skirtas spermotozoidų koncentracijos spermoje tyrimui atlikti.

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

11,19 €

18,99 €

-7,80 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 3 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 3 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,18 €.


 
Apie prekę

DAVID vyrų vaisingumui testas - greitas diagnostikos testas, kuris parodo spermatozoidų koncentracija spermoje - spermatozoidų skaičių viename mililitre. 

Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodiklis vyrų vaisingumui, kuriuo remiantis galima įvertinti vyro galimybes planuojant nėštumą. Vyrų nevaisingumas sudaro beveik 30 procentų visų nevaisingumo atvejų. Pasaulinės sveikatos organizacijos patvirtinta vidutinė spermatozoidų koncentracijos norma - 15 mln spermatozoidų / 1 ml spermos. Jei ejakuliacijos metu spermatozoidų kiekis yra didesnis nei 215 milijonų spermatozoidų/ml, laikoma, kad vyras yra vaisingas.

DAVID vyrų spermos tyrimą lengvai atliksite namuose ir sužinosite ar jūsų spermos koncentracija yra pakankama. Teigiamas rezultatas (daugiau nei 15 mln/1 ml) dar negarantuoja sėkmės planuojant nėštumą nes yra ir kitų, tiek vyro, tiek iš moters pusės, ne mažiau svarbių veiksnių turinčių tiesioginės įtakos pastojimui, pvz. nevykstanti ovuliacija, policistinės kiaušidės, nepakankamas kiaušintakių pralaidumas ir pan. Moterims rekomenduojame atlikti FSH testą, kuris parodo kiaušialąsčių kokybę,

One Step vaisingumo testą galite atlikti savo namuose be streso ir nepatogumo jausmo, jis leis sužinoti ir įvertinti ar reikia kreiptis pagalbos į vaisingumo specialistus.

 

Instrukcija

 Testo veikimo principas - kaip nustatomas per mažas spermatozoidų skaičius spermoje?

-       Testo rezultatą parodo testo juostelės testo linijos (T) atsiradimas.

-       Teigiamas rezultatas (kai linija T išryškėjusi) parodo, kad spermatozoidų skaičius spermoje yra pakankamas, daugiau kaip 15 mln/ml.

-       Neigiamas rezultatas (kai linija T neatsiranda) parodo, kad spermatozoidų koncentracija yra per maža, todėl rekomenduotina konsultuotis su gydytoju arba pakartoti testą.

Testo naudojimo instrukcija: 

Svarbu, kad sėklos mėginys būtų paimamas 3 - 7 dienos po paskutinės ejakuliacijos. Tai užtikrins, kad spermos kiekis ir kokybė bus pike ir testo pagalba geriau bus galima nustatyti spermatozoidų koncentraciją spermoje.

 1. Masturbavimosi būdu paimkite spermos mėginėlį į jam skirtą indelį. Spermos mėginio nelieskite rankomis, nosinaitėmis ar kitais pašaliniais daiktais.
 2. Uždenkite indelį dangteliu ir sukamaisiais judesiais (bent 10 kartų) išmaišykite spermos mėginėlį.
 3. Palaikykite mėginėlį 30-60 minučių (bet ne ilgiau kaip 12 val. sandariai uždarytą 2-8°C temperatūroje) ir prieš atlikdami testą dar kartą keletą kartų išmaišykite pasukdami. Jeigu surinktos spermos mėginys nėra suskystėjęs po 60 minučių, rekomenduojama testą atlikti su naujai surinkta sperma praėjus bent dviems paroms. 
 4. Pasiruoškite priemonę laikui matuoti.
 5. Pipetės pagalba paimkite spermos mėginio dalelę.
 6. 3 lašelius spermos įlašinkite į pridėtą tūbelę ("Sample dilution"). Pastaba: venkite želinės ar klampios spermos substancijos. 
 7. Uždarykite tūbelę ir kratykite, kad skiedėjas ir sperma visiškai susimaišytų. Pavartaykite tūbelę bent 5-10 kartų, jeigu mėginys klampus, pavartykite dar 10 kartų.
 8. Palaukite 2 minutes kol susigers.
 9. Išimkite testo juostelę iš folijos pakuotės ir atlikite testą nedelsiant.
 10. Testo juostelės galą su juostelėmis nukreiptomis žemyn vertikaliai įmerkite į tūbelėje esantį atskiestos spermos mėginį 10-15 sekundžių.
 11. Pradėkite skaičiuoti laiką. Rezultatas turi būti gautas 5-10 minučių laikotarpyje. Rezultatas gautas praėjus daugiau nei 10 minučių, laikomas negaliojančiu.
 12.  Nepakankamas apšvietimas, blogas matomumas gali apsunkinti rezultatų interpretavimą.
 
     

Vyrų nevaisingumo priežastys yra įvairios, gali būti įgimtos arba įgytos, pradedant nuo genetinių, sėklidžių augimo ir vystymosi sutrikimų, sėklinių/ejakuliacijos latakų nepralaidumas, spermos savybių pakitimo, lytinių organų arba lytiškai plintančios ligos.

Atminkite, sveikas gyvenimo būdas, žalingų įpročių neturėjimas, rūpinimasis savo seksualine sveikata, dažni lytiniai santykiai/ejakuliacija skatina spermatozoidų gaminimąsi, gerina spermos kokybę ir spermatozoidų judrumą.

NEGATYVUS REZULTATAS NEREIŠKIA, KAD PASTOJIMAS NEGALIMAS IR TAI NETURĖTŲ BŪTI RODIKLIS KONTRACEPCIJOS NAUDOJIMO ATSISAKYMUI, JEIGU JŪS NEPLANUOJATE KŪDIKIO.

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas