Herbamedicus StopUrin laðai,20ml (pagalba vaikams, besiðlapinantiems á lovà) Nauja

Herbamedicus StopUrin lašai, 20ml (pagalba vaikams, besišlapinantiems į lovą)

Pagalba vaikams, besišlapinantiems į lovą

• Esant pirminei enurezei.
• Esant antrinei enurezei.

Smulkiau

Nauja prekė

25,47 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 8 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 8 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,48 €.


 
Apie prekę

StopUrin lašai yra originalios augalinės sudėties aromaterapinė priemonė. Ji naudojama, esant naktinei enurezei, t.y. nevalingam naktiniam vaikų šlapinimuisi į lovą. Naktinė enurezė nėra liga, o vėluojantis įgūdžių formavimasis, kai vyresnis nei  5 metų vaikas nevalingai pasišlapina naktį į lovą bent kartą per 2-3 mėnesius. Naktinė enurezė gali būti pirminė ir antrinė. Pirminei enurezeibene svarbiausi yra genetiniai veiksniai, taip pat  šlapimo organų anomalijos, antidiurezinio hormono stoka, miego ir būdravimo disfunkcijos (prabudimo sutrikimas), psichologiniai veiksniai ar raidos sutrikimai. Antrinė enurezė būna tada, kai po 6 mėnesių pertraukos simptomai vėl ima kartotis. StopUrin – tai paprastojo apynio (Humulus Lupulus) augalinis ekstraktas, kurio sudėtyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos padeda vaikams kontroliuoti nevalingą šlapinimąsi miego metu. Šie lašai naudojami kaip aromaterapinė priemonė. Garuodamos pagrindinės veikliosios medžiagos į organizmą nesunkiai patenka pro kvėpavimo takus: flavonoidai padeda atpalaiduoti šlapimo pūslės lygiuosius raumenis, pasižymi antidiuretiniu poveikiu, o gama-amino sviesto rūgštis (GABA) yra būtina nervų sistemos veiklai. GABA, veikdama kaip neuromediatorius, slopina neuronų aktyvumą, reguliuoja impulsų pralaidumą, todėl pasižymi raminančiu poveikiu, padeda labiau atsipalaiduoti miego metu.

Naudojimo būdas: Užlašinkite 12-14 lašų ant kosmetinio diskelio ar švarios medvilnės skiautės ir padėkite ant naktinio stalelio ar kuo arčiau miegančio vaiko. Priverkite ar visiškai uždarykite miegamojo kambario duris. Šią procedūrą kartokite kasnakt bent 2 mėnesius. StopUrin lašų taip pat galima užlašinti ant oro drėkintuvo garo išėjimo vietos. Tik išoriniam naudojimui! Rekomenduojama vyresniems nei 3 metų vaikams, esant naktinei enurezei. Nelašinti StopUrin tiesiai į vandens garintuvo talpyklą, kad neužsikimštų prietaise esantys filtrai!
 
Sudėtis: migdolų aliejus (Prunus Amygdalus dulcis), paprastasis apynys (Humulus lupulus), tokoferilacetatas, askorbilpalmitatas,  2% paprastojo apynio eterinis aliejus.

 

100% natūrali sudėtis:

  • Migdolų aliejus
  • Paprastųjų apynių ekstraktas
  • Paprastųjų apynių eterinis aliejus

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas