10 narkotinių medžiagų vartojimo nustatymo testas iš seilių, N1

Testo pagalba galima nustatyti 10 narkotinių medžiagų seilėse COC / AMP / OPI / THC / MDMA / BZO / MET / COT / K2 / KET

Smulkiau

Nauja prekė

11,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 3 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 3 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,18 €.


 
Apie prekę
  • Testas narkotinių medžiagų vartojimo nustatymui
  • Testo pagalba galima nustatyti 10 narkotinių medžiagų seilėse COC / AMP / OPI / THC / MDMA / BZO / MET / COT / K2 / KET
  • Testo rezultatai gaunami per 3-5 min
  • Nustatomos narkotininės medžiagos ir jautrumas: Kokainas 20ng/ml / Amfetaminas 50ng/ml /  Opiatai 40ng/ml / Marihuana 50ng/ml / Ekstazis 50ng/ml / Bendzodiazepinas 10 ng/ml / Metamfetaminas 50ng/ml / Kotininas (nikotinas) 20ng/ml / Sintetinės kanapės ("spice") 25 ng/ml / Ketaminas 50ng/ml 
  • Reikia nedidelio seilių kiekio apie 1 ml
  • Testo rinkinį su visomis reikiamomis darbo priemonemis sudaro: individualiai sandariame folijos maišelyje įpakuota testo kasetė (1 vnt.); individualiai sandariame folijos maišelyje įpakuotas seilių surinkimo indas (1 vnt.)  ir seilių surinkimo lazdelė (1 vnt.)

Testo procedūra.

PASTABA. Tiriamasis mažiausiai 10 minučių prieš mėginio paėmimą turėtų nieko nevalgyti, negerti, nerūkyti, nekramtyti gumos.

Testavimo priemonės ir mėginys turi būti kambario temperatūros.

Mėginio surinkimas

1. Išimkite seilių surinkimo lazdelę iš pakuotės ir paimkite seilių mėginį sekančiai:

2. Įdėkite seilių surinkimo lazdelės su kempine galą į burną. Švelniai pakramtykite kempinę, kad išsiskirtų seilės. Suvilgykite kempinę seilėmis, pabraukykite ją per burnos vidų, liežuvį, seiles rinkdami ne mažiau kaip 3 minutes, tol kol kempinė taps visiškai švelni, minkšta ir pilnai prisigėrusi seilių (1 žingsnis).

3. Išpakuokite seilių surinkimo indą ir atsukite jo viršuje esantį kamštelį.

4. Išimkite seilių surinkimo lazdelę su prisigėrusia seilių kempine iš burnos,  įstatykite į seilių surinkimo indą (kempinėle žemyn) ir lengvai spauskite taip kad "išgręžtumėte" kempinę. Seilių surinkimo inde seilių mėginio turėtų būti iki žymės su rodykle. Išimkite seilių surinkimo lazdelę ir užsukite seilių surinkimo indą kamšteliu (2 žingsnis). 

5. Švelniai pakratykite seilių surinkimo indą 10 sekundžių. Paleiskite laikmatį ir laukite 10 minučių.

Rezultatų vertinimas.

1. Išimkite testo kasetę iš folijos maišelio ir padėkite ją ant švaraus lygaus paviršiaus.

2. Vėl švelniai pakratykite seilių surinkimo indą 10 sekundžių. Pastumkite, kad atidarytumėte skaidrų čiaupą, apverskite ir spausdami seilių surinkimo indo pagrindą (indo galas su rodykle) įlašinkite po 3 lašus (maždaug 120 µL) seilių mėginio į kiekvieną šulinėlį testo kasetėje (3 žingsnis).

3. Paleiskite laikmatį ir laukite kol atsiras spalvotos linijos.

4.  Vertinkite rezultatus praėjus 5 minutėms. Rezultatų vertinimas po 15 minučių gali būti netikslus (4 žingnis).

Rezultatai

Neigiamas rezultatą galite matyti iš karto kai susiformuoja testo linijos, tačiau tam, kad būtų patvirtintas teigiamas rezultatas reikėtų palaukti mažiausiai 5 minutes po mėginio įlašinimo į testo kasetės šulinėlį. Įsidėmėkite narkotinės medžiagos kodą ant testo kasetės ir vertinkite kiekvienos narkotinės medžiagos vartojimą atskirai. Naudokite žemiau esančią narkotinių medžiagų kodų lentelę.

Kiekvienos narkotinės medžiagos vartojimą vertinkite atskirai. Viršutinė kiekvieno rezultato linija, esanti šalia "C" yra kontrolinė linija ir žemiau esančios linijos (šalia "T") yra testo linijos. Atsiradusi kontrolinė linija parodo, kad tyrimas vyksta teisingai ir rezultatai yra galiojantys. Jeigu kontrolinė linija neatsiranda - testo rezultatai yra negaliojantys. Tai reiškia, kad tyrimo eigoje nebuvo laikomasi nurodymų ar seilių mėginio buvo per mažai, kad būtų galima atlikti galiojantį tyrimą. 

NEIGIAMAS: Antroji rožinė/raudona linija atsiranda šalia konkrečios narkotinės medžiagos kodo (pvz.: COC), tai patvirtina neigiamą šios medžiagos aptikimą tiriamame seilių mėginyje arba kad tos medžiagos koncentracija mėginyje nesiekia ribinės vertės.

TEIGIAMAS: Jeigu žemiau, prie konkretaus narkotinės mežiagos kodo neatsiranda linija - tai parodo, kad tam tikros narkotinės medžiagos koncentracija mėginyje viršija ribinę vertę.

NEGALIOJANTIS: Neatsiranda kontrolinė linija (C). Dažniausios priežastys: nepakankamas mėginio kiekis arba neteisinga tyrimo eiga. Pakartokite tyrimą su nauju testo rinkiniu.

Narkotinės m-gos

kodas                            

Testo

jautrumas             

Narkotinės m-gos     

pavadinimas                                   

Apytikslis narkotinės medžiagos

aptikimo laikas (laikas per kurį ją galima

aptikti po vartojimo)

AMP 50ng/ml amfetaminas 10 min. - 72 val.
COC 20ng/ml kokainas 10 min. - 24 val.
THC 50ng/ml kanapės, marihuana 30 min. - 14 val.
MET 50ng/ml metamfetaminas 10 min. - 72 val.
OPI 40ng/ml opiatai 1 val. - keletas dienų
BZO 10ng/ml bendzodiazepinas iki 2-3 dienų
KET 50ng/ml ketaminas iki 6 val.
K2 25ng/ml "spice", sintetinė marihuana iki 1-2 d.
MDMA 50ng/ml ekstazis iki 14 val.
COT 20ng/ml kotininas, nikotinas iki 1-2 d.

17 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas