Gelis moterims Balance Activ (pakuotėje 7 aplikatoriai),

Balance Activ - tai apsauginė ir gydanti priemonė moterims.

Kodėl man gali reikėti naudoti Balance Activ?

Dvigubo veikimo Balance Activ ™ makšties gelis turi pieno rūgšties (laktinė rūgštis), kuri nedelsiant neutralizuoja nemalonų kvapą, atkuria natūralų makšties pH. Jame taip pat yra glikogeno, kuris suteikia maistinių medžiagų pieno rūgšties bakterijoms.

Nemalonus makšties kvapas?
Neįprastos išskyros?
Diskomfortas?

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Pasiūlymas ribotą laiką:

6,75 €

13,49 €

-50%

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 2 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 2 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €.


 

 
Apie prekę

Balance Activ - tai apsauginė ir gydanti priemonė.

Neįprastos išskyros, nemalonus kvapas ir diskomfortas yra labai dažni simptomai, kurie atsirandanda dėl bakterinės vaginozės. Tyrimai rodo, kad bakterinė vaginozė atsiranda, kai padidėja pH lygis. Tai ir  sukelia minėtus simptomus.
Daugiafunkcinis gelis Balance Activ skirtas bakterinei vaginozei gydyti, atkurti ir išsaugoti natūralią pH pusiausvyrą makštyje, bei efektyviai palengvinti būklę. Natūralios pH pusiausvyros palaikymui (prevencijai nuo bakterinės vaginozės) taip pat gali būti naudojamas Balance Activ gelis.

Kas sukelia bakterijų pusiausvyros pokyčius makštyje?

Paprastai makštyje yra gana rūgšti terpė (pH 3,8 - 4,5). Tam tikros aplinkybės gali sumažinti rūgštingumą (didinant pH). Tai apsunkina gerųjų bakterijų išgyvenimą ir skatina nepageidaujamų bakterijų augimą. Pagrindinės priežastys dėl ko taip įvyksta jaunesnėms moterims yra šios:

-pailgėjęs menstruacinis ciklas
-„IntraUterine“ įrenginių naudojimas (IUD, paprastai žinomas kaip - gimdos spiralė)
-dažnas dezinfekavimas (nepageidaujamų organizmų plovimas kartu su įprastomis nekenksmingomis bakterijomis)
-kvepiantys intymūs produktai
-lytiniai santykiai be prezervatyvo (spermos pH yra aukštesnis nei makšties)


Kitos priežastys, kurios taip pat gali sumažinti makšties pH yra naujas lytinis partneris, dažnas lytinių partnerių keitimas, tos pačios lyties lytinė partnerė, menopauzė (per ir / ar po jos) ir hormonų disbalansas.

Šis bakterinis disbalansas dažniausiai yra ne dėl blogos moters higienos. Iš tikrųjų, pernelyg didelis makšties plovimas gali pakeisti įprastą bakterijų pusiausvyrą.

Kaip veikia Balance Activ makšties gelis?

Dvigubo veikimo Balance Activ ™ makšties gelis turi pieno rūgšties, kuri nedelsiant neutralizuoja nepatogų kvapą, atkuria normalų makšties pH. Jame taip pat yra glikogeno, kuris suteikia maistinių medžiagų pieno rūgšties bakterijoms.

Esant normaliam pH ir aprūpint maistinėmis medžiagomis apsaugines pieno rūgšties bakterijas jų kiekis auga ir taip yra atstatoma natūrali makšties pusiausvyra, efektyviai mažinamos nepageidaujamos išskyros, diskomfortas ir panaikinamas nemalonus kvapas.

Kaip naudoti Balance Activ?

Balance Activ ™ makšties gelį yra paprasta naudoti. Jis yra higieniškame vienkartinio naudojimo aplikatoriuje. Norėdami naudoti gelį, paprasčiausiai nusukite ant aplikatoriaus esantį dangtelį.

Visą aplikatoriaus kaklelį įdėkite į makštį ir išspauskite turinį. Tada aplikatorių išimkite iš makšties ir išmeskite.

Norint greitai pašalinti nepageidaujamą kvapą, nepageidaujamas išskyras ir palengvinti diskomforto jausmą - naudokite 1 aplikatorių kasdien 7 dienas.

Kaip išlaikyti pH pusiausvyrą ir užkirsti kelią bakterinės vaginozės pasikartojimui?

Siekiant išlaikyti natūralų pH pusiausvyrą ir užkirsti kelią simptomų pasikartojimui naudokite 1-2 aplikatorius per savaitę.

Siekiant padėti palaikyti pH lygį antibiotikų vartojimo metu naudokite Balance Activ gelį kasdien (po 1 aplikatorių) paskutines 4–5 antibiotikų vartojimo dienas.

Jei pastebėsite, kad simptomai pasikartoja menstruacinio laikotarpio metu - pasibaigus laikotarpiui, naudokite 1 aplikatorių 1-2 dienas.

Šie pH disbalanso simptomai atsiranda tada, kai yra sutrikdyta natūrali makšties bakterijų pusiausvyra, skatinant tam tikras bakterijas augti aukštesniu lygiu nei įprastai.

Jei norite išvengti makšties pH pusiausvyros sutrikimo, pabandykite imtis šių atsargumo priemonių:

Venkite pernelyg didelio makšties plovimo (arba dezinfekavimo), nes priešingu atveju yra labai tikėtina, kad tai gali pakeisti įprastą bakterijų pusiausvyrą ir gali sukelti simptomus.
Stenkitės vengti naudoti kvepiančius intymius produktus, nes jų naudojimas susijęs su natūralaus makšties pusiausvyros sutrikimu.
Jei pastebite, kad lytinis aktas skatina simptomus, naudokite prezervatyvą. Sperma yra gana šarminė ir gali pakeisti natūralų makšties pH, skatinantis nepageidaujamą bakterijų augimą.

Kada turėčiau kreiptis i savo gydytoją?

Pasitarkite su gydytoju, jei:

- simptomai pablogėja
- patiriate skausmą
- diskomfortas nesibaigia
- išskyros yra nudažomos krauju
- išsiskyros atsiranda menopauzės metu


„Balance Activ ™“ makšties gelis yra saugus vartoti nėštumo metu, tačiau turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, jei nėštumo metu turite kokių nors makšties infekcijos simptomų.

Gamintojas

Rolf Kullgren AB

Agatan 4, 646 30,

Gnesta, Švedija

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas