Piltuvėlis moterims (šlapinimuisi)

Nešiojamas piltuvėlis moterims. Tai prietaisas skirtas patogiam šlapinimuisi kelionėse, kempinguose ir pan. Taip pat galima patogiai surinkti šlapimą į indelį tyrimo mėginiams.

Smulkiau

Nauja prekė

5,69 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 1 premijos tašką. Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 1 premijos tašką galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,06 €.


 
Apie prekę

Šis prietaisas, kuris primena piltuvėlį, buvo sukurtas dėl vyraujančio tualetų trūkumo, juose esančios nešvaros ir bakterijų gausos. Tai – revoliucija moterų pasaulyje.

Moteriškas šlapimo piltuvas sukurtas tam, kad moterys galėtų šlapintis į pisuarą atsistojusios. Tai gali būti ypač naudinga stovyklaujant, keliaujant ir festivaliuose, kuriuose gali būti ribotos galimybės naudotis švariais ir higieniškais tualetais. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė moterims, norinčioms surinkti šlapimo mėginį (įvairiems tyrimams) į mažą ar didesnį indelį. Pagaminta iš minkšto, labai tampraus silikono, todėl telpa į rankinę - maždaug 16 cm x 10 cm x 5 cm dydžio.

Lengva išlaikyti švarą - tiesiog nuplaukite šiltu muiluotu vandeniu, nusausinkite.

Taip pat idealiai tinka kempinguose, žygiams pėsčiomis, pasivaikščiojimams, festivaliams ir kai nėra tualetų.

 

 

 

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas