Clearblue Pregnancy Triple Check + Date nėštumo testų rinkinys

Pakuotėje Clearblue Pregnancy Triple Check nėštumo testų rinkinys, kurį sudaro 2 vnt. Clearblue Early Detection nėštumo testai ir 1 vnt. Skaitmeninis testas nėštumui nustatyti Clearblue (su savaičių indikatoriumi).

Daugiau nei 99% tikslumas - nuo numanomo mėnesinių ciklo pradžios dienos.

Tyrimą galima atlikti 5 dienas anksčiau - toks jautrus, kad tyrimas gali būti atliekamas likus 5 dienoms iki numanomo mėnesinių ciklo pradžios.

Smulkiau

Nauja prekė

22,99 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 7 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,42 €.


 
Apie prekę

Clearblue Pregnancy Triple Check nėštumo testų rinkinys.

Clearblue Pregnancy Triple Check - vertinga atnaujinta pakuotė  (nuo šiol pakuotėje skaitmeninis testas nėštumui nustatyti  - su savaičių indikatoriumi), kuri suteiks Jums galimybę atlikti patikimus tyrimus ir patvirtinti tyrimo rezultatą. Ją sudaro trys Clearblue nėštumo testai - patikimam rezultatui gauti, kai to reikia labiausiai.

.

Skaitmeninis Clearblue Early Detection  nėštumo testas

Clearblue skaitmeninis nėštumo testas yra su nėštumo savaičių indikatoriumi ir tyrimo metu nustato nėštumo laiką tiksliai kaip ultragarsinis tyrimas. Teste esantis Smart Dual Sensor™ jutiklis nustato ir ekrane parodo ar laukiatės ir kelinta savaitė po pastojimo.

Vieno žingsnio lengvai atliekamas nėštumo testas.
Aiškus rezultatas – nereikia interpretuoti atsirandančių linijų (kaip paprastuose testuose) – ekranas parodys tikslų rezultatą “Pregnant” (Laukiatės) arba “Not Pregnant” (Nesilaukiate).
Tikslus – 99% tikslumas, jeigu nėštumo tyrimas atliekamas nuo jūsų ciklo pimosios dienos ir vėliau.


Tyrimą galima atlikti jau nuo 4 dienos prieš numatomą ciklo pradžią (kuo testas atliekamas vėliau tuo tikslumas yra didesnis).


Pirmasis nėštumo požymis daugeliui moterų yra, kad mėnesinių ciklas neprasideda laiku. Kiti galimi požymiai, tokie kaip rytinis pykinimas, krūtų padidėjimas ar nuovargis paprastai atsiranda vėliau. Todėl Jūs galite atlikti nėštumo tyrimą pasitelkdama šį skaitmeninį testą skirtą nėštumui nustatyti.

Kaip atlikti nėštumo tyrimą su šiuo testu?

Kai esate pasiruošusi atlikti tyrimą - išimkite testą iš aliuminio folijos pakuotės ir nuimkite mėlyną dangtelį. Nukreipkite šlapimą sugeriančią  viršūnėlę žemyn ir pakiškite po tekančio šlapimo srove 5 sekundes. Alternatyviai galite surinkti šlapimą į švarų, sausą indą ir įmerkti šlapimą sugeriančią viršūnėlę 20 sekundžių į šlapimą.

Kai šlapimą sugerianti viršūnėlė įmerkiama į šlapimo mėginį tyrimas pradeda vykti ir ekrane turi pasirodyti mirksintis smėlio laikrodžio simbolis, reiškiantis - "Laukti - vyksta tyrimas". Laukite - tyrimas vyksta sėkmingai. 3 minučių bėgyje simbolis nustos mirksėti ir atsiras nėštumo tyrimo rezultatas.

Ekrane pasirodys rezultatas ‘Pregnant’ (Laukiuosi) arba ‘Not Pregnant’ (Nesilaukiu). Šis rezultatas ekrane bus rodomas maždaug dar 24 valandas.

Kada galima naudoti skaitmeninį testą Clearblue?

Šis testas gali būti naudojamas likus ne daugiau kaip 4 dienoms iki mėnesinių ciklo pradžios. Jeigu atliksite tyrimą anksčiau ir tyrimo rezultatas bus ‘Not Pregnant’ (Nesilaukiate), vis tik gali būti, kad laukiatės, tačiau jūsų organizme nėra pakankamas kiekis žmogaus chorioninio gonadotropinio hormono (ŽCG), kurį aptinka šis testas tyrimo metu. Jei tyrimą atliekate nuo savo mėnesinių ciklo dienos ir vėliau - tyrimo atlikimo laikas nėra svarbus ir jį galite atlikti bet kuriuo paros metu. Jei tyrimą atliekate anksčiau, naudokite pirmojo rytinio šlapimo mėginį.

Atkreipkite dėmesį, kad:

  • Be nėštumo, daugelis priežasčių, įskaitant trofoblastinę ligą ir kai kuriuos ne trofoblastinius navikus, sukelia ŽCG padidėjimą. Šias diagnozes reikia patikrinti, įvertinus klinikinius požymius.
  • Jeigu šlapimo mėginys per daug atskiestas (žemas lyginamasis svoris), jame gali nebūti reikiamo ŽCG kiekio. Įtarus nėštumą, nors rezultatai būtų neigiami, per 48-72 val. turi būti paimtas ir ištirtas pirmasis rytinis šlapimas. Rekomenduotina negerti daug skysčių prieš atliekant nėštumo tyrimą.
  • Tiksli klinikinė diagnozė turi būti nustatyta gydytojui įvertinus visus klinikinius ir laboratorinius tyrimus.

 

Skaitmeninis nėštumo testas skirtas tik vienkartiniam naudojimui.

Kiek patikimi yra šie testai?

Šie testai turi daugiau nei 99% tikslumą lyginant su labarotarijose atliekamais tyrimais.

Per kiek laiko bus gautas tyrimo rezultatas?

Po tyrimo atlikimo rezultatą gausite tik per 3 minutes.

Ar kokie nors pašaliniai veiksniai gali daryti įtaką šių testų rezultatui?

Alkoholio vartojimas, nuskausminamųjų vartojimas, geriamieji kontraceptikai, antibiotikai ir eilė kitų vaistų neturi įtakos šių testų rezultatams. Tik vaistai kurių sudėtyje yra HCG gali daryti įtaką, kad būtų klaidingai gautas teigiamas testo rezultatas. Jeigu neesate tikra dėl rezultato arba menstruacijos vėluoja, reikėtų kreiptis į gydytoją dėl konsultacijos.

.

.

Clearblue Early Detection nėštumo testas

Šis testas turi "pieštukinę" viršūnėlę, kuri absorbuoja šlapimo mėginį pakeisdama spalvą iš baltos į rožinę:

Ką turėčiau daryti su savo testo rezultatais?

Jeigu nėštumo testo rezultatai yra teigiami, būtinai reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju apie nėštumą, bei kokių veiksmų ir atsargumo priemonių reikėtų imtis. Be to, jei jūsų testas yra neigiamas ir vis tiek įtariate, kad galite būti nėščia, galbūt norėsite patvirtinti savo tyrimo rezultatus kitu nėštumo testu po kelių dienų.

.

.

Pagrindinės savybės

Clearblue Early Detection nėštumo tesas su spalvą keičiančia "pieštukinio" testo viršūnėle:

1. Patikimumas – daugiau nei 99% tikslumas nuo numanomų mėnesinių dienos.
2. Jautrus – tai labai didelio jautrumo testas.
3. Ankstyvas – gali būti naudojamas 4 dienos prieš mėsinių ciklo pradžią, kadangi jis yra ypatingai jautrus ir dažnu atveju gali aptikti padidėjusį hormonų kiekį ankstyvame nėštume.
4. Lengva naudoti – spalvą keičianti "pieštukinio" testi viršūnėlė ir kontroliniame lange rodoma linija, kad testas atliktas teisingai.
5. Greitas – resultai gaunami per 2 minutes.

Clearblue DIGITAL Detection Pregnancy Test:

• Rezultatai pateikiami ypatingai aiškiai
• Lengva naudoti (unikalus laikrodis parodys, tyrimo atlikimo eigą)

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas