Maybe Baby vaisingumo mikroskopas. Ovuliacijai iš seilių nustatyti

Maybe Baby yra mini mikroskopas, rodantis ryšį tarp estrogeno ir druskos kiekio seilėse. Artėjant ovuliacijai, estrogeno lygis padidėja ir tai padidina seilių druskingumą (druskos lygį).

  • Mikroskopo pagalba iš seilių galėsite nustatyti vaisingas ir nevaisingas dienas mėnesinių ciklo metu.
  • Stebėdama savo ciklą galėsi geriau suprasti, kada įvyks ovuliacija mėnesinių ciklo laikotarpyje ir bus didžiausia tikimybė pastoti.
  •  Maybe Baby mini mikroskopas turi 52x galios didinimo objektyvą.

Smulkiau

Nauja prekė

29,80 €

Pristatymas užtruks ilgiau! Iki 10 d.d.

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 9 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 9 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,54 €.


 
Apie prekę

Kaip veikia Maybe Baby ovuliacijos ciklo stebėjimo mini mikroskopas?

Maybe Baby yra mini mikroskopas, rodantis ryšį tarp estrogeno ir druskos kiekio seilėse. Artėjant ovuliacijai, estrogeno lygis padidėja ir tai padidina seilių druskingumą (druskos lygį). Žiūrint į išdžiūvusias seiles mikroskopu, padidėjusios druskos koncentracijos susidarantys kristalizacijos modeliai skiriasi nuo modelių, kurie susidaro, kai druskos (ir estrogeno) kiekis yra žemas. Maybe Baby mini mikroskopas turi 52x galios didinimo objektyvą. Kiekvieną dieną stebėdami seiles ir palygindami išdžiuvusių seilių vaizdą vaizdo ieškiklyje su pateiktais vaizdais, galėsite nustatyti vaisingiausias dienas.
Susikristalizavusi druska išdžiuvusiose seilėse sudaro „paparčio lapo" struktūras. Kitais žodžiais, kristalai suformuoja atvaizdą, primenanti paparčio lapus. Prieš ovuliaciją šis „paparčio lapo" struktūros atvaizdas ypač išryškėja. Nepalankiomis pastojimui dienomis matosi taškinė arba „skaldos“ struktūra.

Su Maybe Baby galite nustatyti skirtumą tarp "skaldos" ir "paparčio" struktūrų arba tarp vaisingų ir nevaisingų dienų.

Tai daroma labai paprastai: pirmiausia, nuimkite apsauginį dangtelį. Po to, nuimkite nuo korpuso lęšį ir išvalykite jį švariu audiniu. Dabar iš savo burnos, po liežuviu pirštu paimkite seilių lašą. Sudrėkinkite jomis prietaiso apatinę lęšio pusę. Patepkite lęšį seilėmis, neištepliodami lašo bei nesudarydami oro burbuliukų ar putų. Po to seilės turi išdžiūti. Tai trunka apie 10 - 15 minučių.

Geriausia testą atlikti ryte prieš valantis dantis ir pusryčiaujant. Nerūkykite prieš imant seilių mėginį.

Laikantis šių sąlygų, Maybe Baby pagalba, esant palankiausiam metui pastoti, druskos koncentracija seilėse yra atvaizduojama itin lengvai ir tiksliai.

Išdžiūvus seilėms, vėl įdėkite prietaisą su lęšiu į „OPTIXl“ korpusą.

Prietaise yra įrengtas mini mikroskopas. Jeigu nešiojate akinius, nusiimkite juos. Dabar paspauskite apšvietimo mygtuką.

52 kartus didinančio mikroskopo dėka galima aiškiai matyti išdžiuvusių seilių mėginio struktūrą.Nepalankios pastojimui dienos:

Jeigu matote „skaldos“ struktūrą su taškiniais ar į burbulus panašiais motyvais, pastoti yra beveik neįmanoma.

Šiuo metu Jūs tikriausiai nepastosite.


Vaisingų dienų pradžia:

Jeigu matote mažus susidarančius „paparčio lapo“ struktūros krištolus, artėja ovuliacijos metas.Tai reiškia, kad prasideda palankios dienos pastoti.

 

Vaisingos dienos:

Jei matote aiškią „paparčio lapo“ struktūrą, tai yra optimalus laikotarpis pastoti.

Dabar tikimybė pastoti yra maksimali.

Seilių tyrimo metodas yra moksliškai pripažintas kaip patikimas būdas nustatyti ovuliacijos pradžią.

Jei nesimato aiškių struktūrų, tai gali reikšti, jog seilės dar ne visiškai išdžiuvo. Taigi, palaukite dar keletą minučių. Pridedama servetėle arba švariu, šiek tiek drėgnu medvilniniu audiniu nuvalykite lęšį po kiekvieno mėginio ėmimo.

 

 

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas