One Step skaitmeninis bazalinis termometras

  • One Step skaitmeninis bazalinis termometras parodys bazinę kūno temperatūrą (BKT) ir padės nustatyti ovuliacijos laiką pagal temperatūros pokyčius. Termometras rodo 2 skaičius po kablelio (šimtąsias dalis).
  • Stebėdama savo ciklą galėsi geriau suprasti, kada įvyks ovuliacija mėnesinių ciklo laikotarpyje ir bus didžiausia tikimybė pastoti.

Smulkiau

Nauja prekė

6,75 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 2 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 2 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,12 €.


 
Apie prekę

One Step termometras yra skirtas matuoti bazalinei kūno temperatūrai. Bazalinė kūno temperatūra - tai kūno, esančio ramybės būsenoje, temperatūra. Bazalinis termometras rodo vienu skaitmeniu daugiau nei įprastas termometras. Tai leidžia nustatyti kūno temperatūrą šimtųjų dalių tikslumu. Temperatūros matavimas gali būti atliekamas po pažastimi, oraliniu ar rektaliniu būdu. Skaitmeniniai termometrai maždaug per dvi minutes nustato temperatūrą ir garsiniu signalu praneša apie matavimo pabaigą.

Mėnesinių ciklo laikotarpyje prieš ovuliaciją, moters kūno temperatūra truputį nukrenta, o prasidėjus ovuliacijai temperatūra pakyla 0,4 - 1,0 °C. Stebint ir pasižymint temperatūros pokyčius, galima pamatyti ovuliaciją.

One Step bazalinį termometrą patogiausia naudoti kartu su ovuliacijos testais. Esant reguliariems ciklams, jau po kelių ciklų galima gan tiksliai pastebėti ovuliacijos bangą.

Matavimus su bazaliniu termometru rekomenduojama atlikti kiekvieną rytą, prabudus bet dar neatsikėlus. Bazalinės temperatūros matavimui svarbu tikslumas, o bet kokie veiksmai įtakoja kūno temperatūrą. Todėl turėkite termometrą šalia, kad vos prabudus galėtumėte atlikti matavimus. Atlikus matavimą, pasižymėkite rezultatą lentelėje. Pakilusi temperatūra laikysis iki mėnesinių pradžios.

Norint nustatyti ovuliaciją taip pat reikėtų stebėti kaip keičiasi gimdos kaklelio gleivių konsistencija ciklo metu. Dažnu atveju, 3 - 4 dienos po kraujavimo pabaigos jos bus sausos. Vėliau gleivių kiekis didės ateinančias 9 dienas. Po jų, gleivės bus skaidrios tamprios ir slidžios - labai panašios į kiaušinio baltymą. Tai požymis, kad ovuliacija turi įvykti per kelias ateinančias dienas. Po ovuliacijos, gleivės vėl taps sausesnės ir lipnesnės.

Popierinę ovuliacijos lentelę gausite pirkdami bet kurį bazalinį termometrą, o skaitmeninį variantą spausdinimui galite atsisiųsti iš ČIA

Kaip naudotis ovuliacijos lentele? Kiekvienos dienos temperatūrą pažymėkite tašku lentelėje ir linija sujunkite su praeitos dienos rezultatu. Taip bus lengva stebėti temperatūros tendencijas, nukritimą ir pakilimą ovuliacijai prasidėjus. Po grafiku pasižymėkite kitus svarbius įvykius: gleivės, lytinius santykius, mėnesines ir kt.

 

 

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas