“Health Mate Salinity View” testas šlapimo druskingumo diagnostikai (1 testas)

Gerai sveikatos būklei yra svarbus nedidelis druskos kiekis, nes jis padeda palaikyti tinkamą cirkuliuojančio kraujo ir audinių skysčių kiekį organizme. Tačiau dauguma žmonių natrio vartoja daug daugiau, nei reikia gerai sveikatai.

Smulkiau

Nauja prekė

2,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Pridėti palyginimui

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


 
Apie prekę

“Health Mate Salinity View” testas šlapimo druskingumo diagnostikai:

• Gali padėti nustatyti aukšto kraujospūdžio priežastį

• Patikrinti druskos kiekį šlapime

• Lengvai perskaitomi rezultatai per 60 sekundžių

• Paprasta naudoti - testo juostelė panardinama šlapimo mėginyje

Druska yra cheminis junginys (elektrolitas), sudarytas iš natrio ir chlorido. Paprastai jis naudojamas maisto produktams konservuoti ir gardinti, o tai yra pagrindinis natrio šaltinis mūsų mityboje. Gerai sveikatos būklei yra svarbus nedidelis druskos kiekis, nes jis padeda išlaikyti tinkamą cirkuliuojančio kraujo ir audinių skysčių kiekį organizme. Tačiau dauguma žmonių natrio vartoja daug daugiau, nei reikia gerai sveikatai.

Inkstai yra pagrindiniai natrio kiekio organizme reguliatoriai. Per didelis natrio kiekis gali sukelti aukštą kraujospūdį ir daugelį kitų sveikatos sutrikimų. Kita vertus, jei natrio kiekis nukrenta per mažai, išsiskiria hormonas aldosteronas ir tai padidina organizme esančio natrio kiekį, sumažinant prarastą šlapimo kiekį. Pernelyg didelis natrio praradimas yra labai retas atvejis, tačiau pastovus per mažas natrio kiekis organizme gali būti pavojingas, jei jo negydoma.

Moksliniais tyrimais jau seniai yra įrodytas ryšys tarp natrio suvartojimą ir kraujospūdžio. Žmonių, kurių vidutinis druskos suvartojimas yra didelis, kraujospūdis yra aukštesnis, o hipertenzija (aukštas kraujospūdis) yra aukštesnė. Žmonės, turintys aukštą kraujospūdį, diabetą ar lėtinę inkstų ligą, ir vyresni ar antsvorio turintys žmonės yra ypač jautrūs per dideliam natrio kiekiui. Sumažinus turimą druskos kiekį, sumažės aukštas kraujospūdis - laipsnis priklauso nuo jūsų amžiaus, dabartinio kraujospūdžio ir kitų veiksnių, tokių kaip mankštos kiekis, kūno svoris, stresas ir vartojamas alkoholis.

Yra tvirtų įrodymų, kad natrio kiekio sumažinimas sumažina kraujospūdį žmonėms, kurių kraujospūdis normalus, ir yra pakankamai įrodymų, kad vartojant mažai natrio turinčią dietą vaikų kraujospūdis sumažėja.

Norint gauti patikimus testo rezultatus, reikia tiksliai laikytis procedūros. Prieš naudodami testą, atkreipkite dėmesį į maišelio etiketę ir įsitikinkite, kad testo galiojimo laikas nėra pasibaigęs

1) Tyrimui atlikti surinkite šlapimą į švarų sausą indą. Tyrimas po šlapimo surinkimo turi būti atliekamas iš karto.

2) Išimkite testo juostelę iš maišelio.

3) Trumpai (ne ilgiau kaip 1 sekundę) panardinkite testo juostelę į šlapimą.

4) Švariu sugeriančiu popieriumi lengvai palieskite bandymo juostelės vienos pusės kraštus, kad pašalintumėte šlapimo perteklių.

5) Atidžiai stebėkite į testo juostelės sureagavusią reagento pagalvėlę. Po 60 sekundžių vertinkite rezultatus, lygindami testo juostelės reagento pagalvėlės spalvą su identiškiausia (labiausiai atitinkančia) pridėtoje spalvų lentelėje.

 
 

 

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas