Saliva & Urine pH (tiriamas intervalas 4.5 -9.0) pH nustatymo testas iš seilių ar šlapimo mėginio, pakuotėje 100 vnt.

  • Jeigu Jūsų organizmo pH lygis yra nesubalansuotas - vitaminai, mineralinės medžiagos ir maisto papildai nebus efektyviai įsisavinami.
  • Organizmo pH lygis turi įtakos visam organizmo funkcionavimui.
  • Šioje pakuotėje yra 100 testo juostelių sandariai uždaromame maišelyje.
  • Rezultatai gaunami per 5 sekundes.
  • Testo juostelė skirta pH lygio nustatymui iš seilių ar šlapimo mėginio. Ji nėra skirta jokių ligų diagnozavimui.

Smulkiau

Nauja prekė

12,99 €

- +

Pridėti palyginimui

Pirkdami šią prekę galite gauti 4 premijos taškus (-ų). Apmokėkite užskaymą. Po to kai mes patvirtinsime Jūsų apmokėjimą, šiuos 4 premijos taškus (-ų) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,24 €.


 
Apie prekę

 

Saliva & Urine pH (tiriamas intervalas 4.5 -9.0) nustatymo testas iš seilių ar šlapimo mėginio, pakuotėje 100 vnt.

 

Kas yra pH? pH yra galimo vandenilio santrumpa. Bet kurio tirpalo pH yra jo vandenilio-jonų koncentracijos matas. Kuo didesnis pH rodmuo, tuo daugiau šarminio ir deguonies turtingas skystis. Kuo žemesnis pH rodmuo, tuo rūgštingesnis ir deguonies neprisotintas skystis. PH diapazonas yra nuo 0 iki 14, o 7,0 yra neutralus. Viskas, kas yra daugiau nei 7,0, yra šarminė terpė, bet kas, kas mažiau nei 7,0, laikoma rūgštine terpe. 
Žmogaus kraujas būna labai siaurame pH diapazone, maždaug apie 7,35–7,45. Kraujo pH nuolatos būnant už šio diapazono ribų, gali išsivystyti lėtinės ligos. PH žmogaus virškinimo trakte labai skiriasi. 
Seilių pH paprastai būna 6,5–7,5. Kramtant ir praryjant maistą, jis patenka į skrandžio dugną arba viršutinę dalį, kurios pH yra 4,0–6,5. Čia vyksta „išankstinis virškinimas“, kai apatinė skrandžio dalis išskiria druskos rūgštį (HCI) ir pepsiną, kol pH pasiekia 1,5–4,0. Maistui susimaišius su šiomis sultimis, jis patenka į dvylikapirštę žarną (plonąją žarną), kur pH pakinta iki 7,0–8,5. Čia organizmas pasisavina 90% maistinių medžiagų absorbcijos, o atliekos pašalinamos per storąją žarną (pH 4,0–7,0). 
Dažniausios su pH susijusios sveikatos problemos atsiranda, kai organizmas būna per rūgštus. Tyrimai rodo, kad jei kūno pH nėra nors šiek tiek šarminis, organizmas tiesiog negali tinkamai sveikti. Taigi, nesvarbu, kokio tipo gydymą pasirenkate savo sveikatos problemai spręsti, jis nebus toks veiksmingas, kol nepakils pH lygis. Jei jūsų kūno pH nėra subalansuotas, negalite veiksmingai pasisavinti vitaminų, mineralų ir maisto papildų. Jūsų kūno pH daro įtaką viskam. 
Jeigu organizmas yra per rūgštus, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu ir atsižvelkite į jo patarimus.

 

Kaip atlikti pH lygio tyrimą iš seilių? 
Testas turi būti atliekamas ryte arba praėjus 2 val. po valgymo, gėrimo ar dantų plovimo. Neskalaukite burnos prieš tyrimą. Geriausiai tinkamos yra ne "burbulinės" seilės.
1. Nusiplaukite ir nusausinkite rankas.
2. Išimkite vieną testo juostelę iš maišelio ir nedelsiant vėl sandariai uždarykite maišelį.
3. Išskirkite šiek tiek seilių ant piršto. Nekiškite juostelės į burną!
4. Nuo piršto užlašinkite vieną lašą seilių ant testo juostelės spalvotos vietos.
5. Pasukite testo juostele šonu, kad seilių perteklius galėtų nubėgti į sugeriantį popierių ar medžiagą.
6. Palaukit 5 sekundes ir palyginkite spalvas su esančiomis rezultatų lentelėje.

 

 

Rezultatai 
pH mažiau už 6.0 - labai rūgštus. Verta labai sunerimti. Organizmas yra stipriai "užrūgštintas". Rekomenduojami dietos ir gyvenimo būdo pokyčiai.
pH lygis 6.0 - 6.5 - rūgšti terpė. Rekomenduojami gyvenimo pokyčiai, kad pagerinti organizmo pH balansą.
pH lygis 6.5 - 6.75 - nežymiai rūgšti terpė.  Rekomenduojami gyvenimo pokyčiai, kad pagerinti organizmo pH balansą.
pH lygis 7.0 - 7.5 - optimali terpė. 
pH lygis 8.0 - 9.0  - šarminė terpė. Tai yra neįprastas ir sveikatai negeras reiškinys.

 

Kaip atlikti pH lygio tyrimą iš šlapimo mėginio? 
Būtinai laikykitės nurodytos procedūros, kad gautumėte galiojančius rezultatus. Nelyginkite testo juostelės spalvos su rezultatų lentelės spalvomis kol ji nebuvo panardinta į šlapimo mėginį!
1. Surinkite šlapimo mėginį į sausą ir švarų indą.
2. Išimkite vieną testo juostelę iš maišelio ir nedelsiant vėl sandariai uždarykite maišelį.
3. Panardinkite testo juostelę iki nurodytos vietos į šlapimo mėginį 2 sekundes.
4. Ištraukdami testo juostelę pasukite ir braukite juostelės kraštą išilgai į indo kraštą, kad pašalintumėte šlapimo perteklių. Tuo pačiu stenkitės, kad testo juostelės testavimo vietos nesiliestų prie indo krašto!
5. Pasukite testo juostele šonu ir lengvai krestelėkite, kad šlapimo perteklius galėtų nubėgti į sugeriantį popierių ar medžiagą. Per didelis šlapimo kiekis gali reaguoti su besiliečiančiais paviršiais ir įtakoti testo rezultatus.
6. Prie gero apšvietimo palyginkite reagento pagalvėlės spalvą su rezultatų lentelėje esančiomis spalvomis lygiai pot 5 sekundžių. ir palyginkite spalvas su esančiomis rezultatų lentelėje. Kol vertinate tyrimo rezultatą, laikykite juostelę horizontaliai, kad išvengumėte bet kokių medžiagų susimaišymo su pertekliniu šlapimu esančiu ant testo juostelės.

 

Rezultatai 
pH mažiau už 6.0 - labai rūgštus. Verta labai sunerimti. Organizmas yra stipriai "užrūgštintas". Rekomenduojami dietos ir gyvenimo būdo pokyčiai.
pH lygis 6.0 - 6.5 - rūgšti terpė. Rekomenduojami gyvenimo pokyčiai, kad pagerinti organizmo pH balansą.
pH lygis 6.5 - 6.75 - nežymiai rūgšti terpė.  Rekomenduojami gyvenimo pokyčiai, kad pagerinti organizmo pH balansą.
pH lygis 6.75 - 7.25 - optimali terpė. 
pH lygis virš 7.5  - šarminė terpė. Tai yra neįprastas ir sveikatai negeras reiškinys arba gali indikuoti, kad inkstai dėl mineralų trūkumo gamina amoniaką, kad galėtų sumažinti rūgštingumą.

 

Dėmesio 
pH juostelės turi specialų dvigubą spalvų nustatymo metodą tam, kad tiksliau būtų nustatas pH lygis. Palyginkite abi reagentų pagalvėlių spalvas su rezultatų lentelės spalvomis.
-Netinkamas vandens pH tyrimui.
-Nelieskite, nečiupinėkite testo juostelės ragento pagalvėlių!
-Nedėkite testo juostelių tiesiai į burną!. Jos skirtos tik išoriniams tyrimams (in-vitro).
-Kiekviena juostelė skirta naudoti tik vieną kartą. Po panaudojimo  - išmeskite.
-Šios testo juostelės skirtos nustatyti pH lygiui iš seilių ar šlapimo mėginio. Tai ne medicinos prietaisas!

 

Laikymas ir saugojimas 
Laikykite vėsioje, sausoje vietoje (2°C - 30°C). Negalima laikyti šaldytuve ar šaldiklyje. Saugoti atokiau nuo didelės drėgmės ir šviesos. Kai saugoma originalioje pakuotėje, testai tinkami naudoti iki galiojimo termino datos kuri yra atspausdinta ant pakuotės. Tačiau yra labai svarbu, kad išėmus vieną testo juostelę, pakuotė su likusiomis nedelsiant būtų sandariai uždaryta.

 

Ką daryti, jeigu testo juostelės spalva nesutampa su spalvomis rezultatų lentelėje? 
Pvz.: jeigu pH rezultatas yra 6.87, tuomet testo juostelės ragento pagalvėlės bus šiek tiek šviesesnės spalvos nei pH 7. Tokiu atveju reikėtų gautą spalvą sugretinti su artimiausia spalva rezultatų lentelėje.
Kartais tyrimo rezultatus gali įtakoti vartojami vaistai, neutrali druska, baltymai, organiniai junginiai, alkoholis ir pan. Tokiu atveju vertinant rezultatus geriausia žiūrėti į testo juostelės gale esančia reagento pagalvėlę.

 

Kas gali sukelti rezultatų svyravimus? 
Rezultai gauti iš seilių ir šlapimo mėginio gali šiek tiek skirtis, tiek tarpusavyje, tiek lyginant su prieš tai atliktais. Taip gali atsitikti,  nes dienos bėgyje burnos ertmėje susikaupia daug daugiau rūgčių bakterijų (po dantų plovimo rezultatas būtų labai šarminis, dėl dantų pastos panaudojimo). Šlapimas labiau atspindi procesus vykstančius organizme, tačiau su juo tai pat yra pašalinamos įvairios rūgštys. Dėl kurių rezultatai gali pakisti.

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas