“One Step UTI 10 Parameter” testas šlapimo takų infekcijos, pH, kraujo šlapime diagnostikai (5 testai)

Šiais šlapimo tyrimo juostelės tipo testais galima greitai nustatyti galimus daugelio skirtingų ligų ar organizmo būklės priežastį. 

Smulkiau

Sumažinta kaina!
Nauja prekė
Ribotas pasiūlymas

2,87 €

11,49 €

-75%

- +

Pridėti palyginimui

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


 

 
Apie prekę

Šlapimo tyrimo  juostelės tipo testai yra supakuoti į standartinę sandarią folijos maišelio pakuotę. Folijos maišelyje yra 5 vnt. šlapimo tyrimo juostelės testų, kurių pagalba galima tirti 10 parametrų: 

Leukocitai

Nitritai

Urobilinogenas

Baltymai

pH

Kraujas

Specifinė gravitacija

Ketonas

Bilirubinas

Gliukozė

 

  • „One Step“ – tai aukščiausios kokybės greiti-vienkartiniai testai diagnostikai namuose!

  • „One Step UTI 10 Parameter” - testas šlapimo takų infekcijos diagnostikai.

  • Tyrimui rekomenduojama naudoti rytinio šlapimo mėginį.

  • Rezultatai gaunami tik per 1 minutę.

Testas rekomenduojamas:
  • Tiek vyrams, tiek moterims, ir vaikams

  • Esant uždegimo simptomams: dažnam šlapinimuisi mažais kiekiais; deginimo pojūčiui šlapinantis; stipriam šlapimo kvapui; ir pan.

     

Testo rinkinys: 5 šlapimo tyrimo juostelės testai.

 

APIE PREKĘ

Šlapimo takų infekcija yra šlapimo takų uždegimas, kurį paprastai sukelia bakterijos. Šlapimo takų infekcijos gali varginti ir vyrus, ir moteris, ir vaikus. Tačiau dažniau nuo jų kenčia moterys ir vyresnio amžiaus vyrai (virš 50 m).Ankstyvoji diagnostika padeda išvengti infekcijos plitimo ir pielito (inkstų geldelių uždegimo), sukeliančio stiprų skausmą bei karščiavimą.

Uždegimo simptomai:stiprus, nuolatinis noras šlapintis; deginimo pojūtis šlapinantis; dažnas šlapinimasis mažais kiekiais šlapimo; stipraus kvapo šlapimas; dubens skausmas.

Tai profilaktinis testas, skirtas šlapimo takų infekcijai nustatyti namų sąlygomis. 

Norint atlikti testą, reikės į nedidelį šlapimo indelį surinkto (pirmojo rytinio) šlapimo mėginio, į kurį reikės įmerkti testo juostelę ir po 60 sekundžių vertinti rezultatus.

Testo veikimo principas yra tas, kad jeigu šlapime yra aptinkama kurios nors iš minėtų medžiagų, pasikeičia ant testo juostelės esančio atitinkamo laukelio spalva.

Priklausomai nuo to, ar infekcija palietė viršutinius (šlapimtakiai, inkstai), ar apatinius (šlaplė, šlapimo pūslė) šlapimo takus, ankstyvosiose infekcijos stadijose simptomai gali ir nepasireikšti. Ankstyvoji diagnostika padeda išvengti infekcijos plitimo ir pielito (inkstų geldelių uždegimo), sukeliančio stiprų skausmą bei karščiavimą.

 
 

 

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra prekių

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėjimas